Вивезення листя

Вивезення листя

Товару немає в наявності

Восени кожного року в Полтаві виникає необхідність прибирання опалого листя. Деякі мешканці нашого міста спалюють листя на своїх присадибних ділянках, в результаті чого в повітря виділяється багато канцерогенних речовин - це приводить до погіршення екологічної ситуації в Полтаві. Найкращим вирішенням цієї проблеми є вивіз опалого покрову дерев за місто для подальшої утилізації та переробки.

Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 здійснює вивезення і подальшу утилізацію опалого листя. Ми маємо всі необхідні ресурси для ефективного виконання цієї задачі. В розпорядженні Полтавського КАТП 1628 є достатня кількість самоскидів, та іншої техніки, яка надає змогу успішно вирішувати проблему опалого листя.

Ми надаємо послуги по вивезенню листя та інших відходів виключно після укладення договору на надання житлово-комунальних послуг. За більш детальною інформацією звертайтесь в наш абонентский чи договірний відділ за телефоном 59-27-38, 59-95-35 або за адресою: м.Полтава, вул.Кагамлика 84. Ми працюємо кожного робочого дня з 8-00 до 17-00 години. Відвідайте сторінку «Тарифи на послуги», та ознайомтесь з вартістю наших послуг.