Підприємствам

Вивезення листя

Восени кожного року в Полтаві виникає необхідність прибирання опалого листя. Деякі мешканці нашого міста спалюють листя на своїх присадибних ділянках, в результаті чого в повітря виділяється багато канцерогенних речовин - це приводить до погіршення екологічної ситуації в Полтаві. Найкращим вирішенням цієї проблеми є вивіз опалого покрову дерев за місто для подальшої утилізації та переробки.

Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 здійснює вивезення і подальшу утилізацію опалого листя. Ми маємо всі необхідні ресурси для ефективного виконання цієї задачі. В розпорядженні Полтавського КАТП 1628 є достатня кількість самоскидів, та іншої техніки, яка надає змогу успішно вирішувати проблему опалого листя.

Ми надаємо послуги по вивезенню листя та інших відходів виключно після укладення договору на надання житлово-комунальних послуг. За більш детальною інформацією звертайтесь в наш абонентский чи договірний відділ за телефоном 59-27-38, 59-95-35 або за адресою: м.Полтава, вул.Кагамлика 84. Ми працюємо кожного робочого дня з 8-00 до 17-00 години. Відвідайте сторінку «Тарифи на послуги», та ознайомтесь з вартістю наших послуг.

Вивезення рідких побутових відходів

Вивезення рідких відходів здійснюється з використанням спеціалізованого асенізаційного автомобіля. Для того, щоб скористатися даною послугою необхідно зателефонувати в службу експлуатації підприємства та зробити замовлення.

Захоронення ТПВ на міському звалищі

Полтавське  автотранспортне підприємство КАТП 1628, надає населенню послуги по захороненню твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі. Замовник може привезти відходи для захоронення самостійно, або укласти з нами договір про вивезення сміття технікою підприємства. При укладенні договору на вивезення і захоронення побутових відходів транспортом Полтавського КАТП-1628, замовник повинен оплатити послуги вантажного автомобіля та внести плату за захоронення на сміттєзвалищі.

Bивезення та захоронення ТПВ та перелік необхідних документів

Для користування даною послугою споживачеві необхідно мати договір на вивезення ТПВ встановленого зразка згідно якого, він буде включений до відповідного графіка вивезення. Складання договору для підприємств, організацій, установ, фізичних осіб-підприємців здійснюється в КП «КАТП-1628».

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (ФОП, юридичні особи):
1. Паспорт громадянина України (ксерокопія);
2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія);
3. Копія витягу з єдиного державного реєстру про реєстрацію (свідоцтво про державну реєстрацію підприємства або фізичної особи-підприємця).
4. Технічний паспорт на приміщення або договір оренди (ксерокопія).
5. Документи про вид діяльності, під яку застосовується дане приміщення (ксерокопія).
6. Свідоцтво платника ПДВ, єдиного податку (ксерокопія).
7. Заява для укладання договору на ім'я начальника КАТП-1628 Бойка Тараса Григоровича (в довільній формі).Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84