Новини

Про проведені рейди у червні.

   Доводимо до Вашого відому, що у червні 2019 року, працівниками управління КАТП – 1628 м. Полтава разом з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, було проведено спільний рейд, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава та не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

   По даному факту, було перевірено багато поверхові будинки за адресою м. Полтава, вул. Рєпіна, 12 А, вул. Рєпіна, 18 Так працівниками інспекції по контролю за благоустроєм було складено відповідні протоколи (щодо неналежного виконання законних вимог відповідно до з п.1ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.) абонентами вказаних будинків (10 та 7 шт., відповідно), щодо обов’язкового заключення договорів про вивіз ТПВ з встановленими строками до виконання.

   Вищевказані спільні рейди, являють собою звичну практику, щодо здійснення контролю та виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою. За інформацією щодо проведення рейдів у інших районах м. Полтава слідкуйте на нашому сайті.

   Додатково закликаємо до самосвідомості мешканців міста, та щиро просимо не засмічувати майданчики для встановлення контейнерних баків, не псувати та переставляти контейнерні баки у невстановлені для цього місця.

   Всі відповіді на питання, які виникають, Ви маєте змогу отримати у абонентському відділі КАТП -1628. тел. 59-27-38, моб. 050-38-99-110

Про проведені рейди у травні.

   Доводимо до Вашого відому, що  у травні 2019 року, працівниками управління КАТП – 1628 м. Полтава разом з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, було проведено спільний рейд, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава та не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

   По даному факту, було перевірено багато поверховий будинок за адресою м. Полтава, вул. Алмазна, 4. Так працівниками інспекції по контролю за благоустроєм було складено відповідний протокол (щодо неналежного виконання законних вимог відповідно до з п.1ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.) абонентами вказаного будинку та направлено голові ОСББ «Алмазна - 4», щодо проведення повторних загальних зборів та обов’язкового заключення договорів про вивіз ТПВ з встановленими строками до виконання.

   Вищевказані спільні рейди, являють собою звичну практику, щодо здійснення контролю та виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою. За інформацією щодо проведення рейдів у інших районах м. Полтава слідкуйте на нашому сайті.

Додатково закликаємо до самосвідомості мешканців міста, та щиро просимо  не засмічувати майданчики для встановлення контейнерних баків, не псувати та переставляти контейнерні баки у невстановлені для цього місця.      

Всі відповіді на питання, які виникають, Ви маєте змогу отримати у абонентському відділі КАТП -1628.

Повідомлення про проведення рейду.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА

   Керівництво КАТП – 1628 стурбоване станом сплати за надані послуги та не бажання укладати (переукладати) договори на вивіз ТПВ населенням Шевченківського району м. Полтава, а саме жителями багатоквартирних будинків та приватного сектору.

   Працівниками абонентського відділу КАТП - 1628 вживаються заходи по виправленню становища, так відповідно 22.05.2019 року, заплановано проведення спільного рейду разом з представниками інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава, не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

   Під час проведення зазначеного рейду, заплановано активне відпрацювання будинку по вул. Алмазна, 4 (багатоповерховий будинок на 287 квартир), який перебуває на балансі КАТП – 1628 та частина неблагонадійних абонентів да теперішнього часу не виконують вимоги п.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку. Проведення відповідного заходу дасть можливість в повному обсязі виконати рішення Полтавської міської ради від 05.06.2007 року « Правила благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава ».

Повідомлення про проведення рейду.

Про суботник !

   11 травня відбувся захід з упорядкування та благоустрою території нашого міста. Цього разу було охоплено вулицю Небесної сотні від площі 1100 річчя Полтави до скверу Героїв України. Працівники всіх підрозділів Полтавського КАТП-1628 прибирали, фарбували та приводили до належного стану пішохідну частину вулиці.

   Метою даного суботника було навести лад на відповідних територіях та привести його до належного естетичного вигляду.

   В гарному настрої, гуртом мети було досягнуто.

   Працівники нашого підприємства запрошують всіх не бути байдужими до зовнішнього та санітарно-екологічного стану нашого міста і подаючи власний приклад, запрошують до подібних заходів!

Про суботник !

Про проведені рейди у квітні.

ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ!

   Доводимо до Вашого відому, що у квітні 2019 року, працівниками управління КАТП – 1628 м. Полтава разом з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, було проведено спільний рейд, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава та не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

   По даному факту, було перевірено Подільський район (вул.вул. Панянка, Верховинця, Шолом – Алейхема, Художня, Картинна, Степовика, Хасана, пров. Ломаний) м. Полтава. Так працівниками інспекції по контролю за благоустроем було виписано та направлено 21 повідомлення, щодо заключення договорів про вивіз ТПВ з встановленими строками до виконання. Також під час проведення перевірки було укладено 6 нових відповідних договорів згідно з п.1ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

   Вищевказані спільні рейди, являють собою звичну практику, щодо здійснення контролю та виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою. За інформацією щодо проведення рейдів у інших районах м. Полтава слідкуйте на нашому сайті.

   Додатково закликаємо до самосвідомості мешканців міста, та щиро просимо не засмічувати майданчики для встановлення контейнерних баків, не псувати та переставляти контейнерні баки у невстановлені для цього місця. Всі відповіді на питання, які виникають, Ви маєте змогу отримати у абонентському відділі КАТП -1628.

Про проведені рейди у квітні.

До уваги мешканців ЖБК "МАРС" (м.Полтава вул. Рєпіна, 12А).

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА

   Доводимо до Вашого відому, що 20 квітня 2019 року за адресою м. Полтава вул. Рєпіна, 12 А відбувся плановий захід, щодо заключення договорів про надання послуг з регулярного вивезення побутових відходів на індивідуальній (поквартирній) основі.

   Наголошуємо, що перехід будинку за вищевказаною адресою на індивідуальний розрахунок, ініційовано головою правління кооператива «Марс» відповідно до заяви гр. Ярошенко М.О., від 08.04.2019 року. Так в процесі оформлення документів, було укладено 38 індивідуальних договорів з абонентами будинку.

  Також повідомляємо, що відповідно до п.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

  По факту вищевикладеного нагадуємо абонентам, які не уклали відповідного договору про обов’язковість його заключення та радимо звернутися до голови, бухгалтера кооперативу «Марс» або до абонентського відділу КАПТ – 1628, що розташований за адресою м. Полтава, вул. Кагамлика, 84.

   Відсутність договору є порушенням вимог щодо поводження з відходами та правилами благоустрою територій населених пунктів, що є підставою для накладення штрафу працівниками інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста відповідно до ст. 82. КУпАП «Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

   Контактні телефони абонентського відділу (050) 38-99-110, 59-27-38.

Проведено екскурсію для школярів!

   Наше підприємство КАТП-1628 продовжує встановлювати баки для роздільного сміття. На цьому тижні додалося ще 20 шт., більше половини запланованих вже стоять на своїх місцях.

   Так як розпочалися канікули в школярів, особисто провів екскурсію для дев’ятикласників зі школи №3. Приємно, що їм було цікаво, як саме КАТП-1628 переобладнує баки, вони дізналися, в яких умовах ремонтують машини та як їх миють. Сподіваюся, сміття в недалекому майбутньому стане трішечки менше.

   У зв’язку з тим, що вже розпочався двомісячник чистоти, наше комунальне підприємство прибирає вулиці міста. Особливу увагу звертаємо саме на негабаритне сміття, адже після обпилювання аварійних дерев та вичищення дворів його побільшало.

Начальник КАТП-1628 Бойко Т.Г.

   

Проведено екскурсію для школярів!

Поважаймо працю кожного!

Шановні полтавці та гості міста!

   Колектив комунального підприємства КАТП-1628 сумлінно відноситься до покладених на нього обов’язків зі своєчасного збору та транспортування різного виду відходів та сміття на території м.Полтави та мріє, щоб територія нашого міста була завжди чистою і вкладає всю майстерність та часточку душі в свою нелегку працю.

 
    І дуже прикро, що неординарні горе-водії викидають свій непотріб поза сміттєвими контейнерами, а несвідомі мешканці захаращують сміттям територію навколо відповідних майданчиків, зокрема такий факт був зафіксований сьогодні 29.03.2019 року по вул.Дослідній.

   

   Шановні власники автотранспорту та мешканці міста, звертаємось до сумління кожного та з великим прохання поважати працю комунальних служб які без перерви та вихідних піклуються про чистоту нашого міста та його естетичний вигляд.

Поважаймо працю кожного!

До уваги пільговиків!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ПОЛТАВИ,

ЯКИМ ДЕРЖАВА НАДАЄ ПІЛЬГИ ТА ВСТАНОВЛЮЄ СУБСИДІЇ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ.

   Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування від 6 серпня 2014р. № 409 (із змінами) встановлені такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо яких держава надає пільги та встановлює субсидії.

Так у підпункті 4 пункту 3 Постанови зазначено:

«У разі відсутності централізованого водовідведення (за відсутності системи централізованого водовідведення та за наявності централізованого водопостачання і вигрібних ям) для вивезення рідких нечистот - 4 куб. метри на одне домогосподарство на місяць».

   Полтавське КАТП-1628 є єдиним підприємством в місті Полтаві, яке надає послуги з вивезення рідких нечистот від неканалізованих будинків пільговим категоріям населення (інваліди ВВВ, учасники війни, бойових дій, ліквідатори (постраждалі) аварії на ЧАЕС 1-2 категорій, ветерани МВС, ветерани Збройних сил України, діти війни, багатодітні сім’ї), а також малозабезпеченим сім’ям, які отримують субсидії на даний вид послуг.

   На даний момент технічні можливості Полтавського КАТП-1628 з надання послуг з вивезення нечистот асенізаційними автомобілями об’ємом цистерни 3,75 м3, тобто в межах соціальних норм на домогосподарство, обмежені, так як вакуумні машини КО-503В через довготривалий термін експлуатації більше 30 років) та зношеність 100% часто виходять з ладу та потребують великих фінансових затрат на підтримання їх в робочому стані.

   Зважаючи на відсутність лічильника забору рідких побутових відходів на транспортних засобах з більшим технологічним об’ємом, підприємство пропонує надавати послуги власникам домоволодінь, яким надані пільги та встановлені субсидії, в більшому обсязі (5 куб.метрів) з доплатою за один понаднормовий кубічний метр в розмірі 77,04 грн.

   Для вирішення проблеми Полтавське КАТП-1628 звернулось до вищестоящих органів про надання допомоги з придбання вакуумних машин об’ємом 4 м3, щоб обсяги надання послуг з вивезення рідких відходів відповідали соціальним нормативам, та намагається відремонтувати стару техніку менших розмірів, тому тимчасово не має можливості обслуговувати пільгові категорії, які не мають можливості (не хочуть) доплачувати 77,04 грн за 1 куб.метр додаткового обсягу обслуговування. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

АДМІНІСТРАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО КАТП-1628.

До уваги пільговиків!

Працюємо постійно!

У КАТП-1628 немає вихідних, працюємо постійно.

Для швидкого прибирання нашого міста від стихійних звалищ працівники підприємства перейшли на робочий день з 7 до 19 години.

Особливу увагу звертаємо на прибудинкову територію, а найбільше уваги приділяємо школам, дитячим садочкам, прилеглим територіям підприємств. Вони також повинні прибирати свою територію, щоб спільними зусиллями зробити наше місто чистим та охайним.

Кожного дня наше підприємство прибирає контейнерні майданчики. Після особистого щоденного об’їзду містом, фіксую ті адреси, які знаходяться у незадовільному санітарному стані чи там де виникають стихійні звалища. За їх результатом формую списки завдань для бригади та допоміжної техніки. Хочу наголосити, що ті майданчики, які закріплені за ОСББ, управляючими компаніями, кооперативами повинні прибирати саме вони і якби вони про це не забували, було б добре.

                                                                 Начальник КАТП1628 Бойко Т.Г.

Працюємо постійно!

Про збори мешканців с.Вороніна.

    ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА

    Доводимо до Вашого відому, що 20 лютого 2019 року у приміщенні ЗОШ № 15 селища Вороніна, відбулися загальні збори мешканців, керівництва Подільського  району м.Полтави та представників Полтавського КАТП – 1628.

Так на зборах були присутні:

- голова Подільської районної ради Нагорний Євген Олександрович,

- голова селища Вороніна Карпова Лариса,

- начальник відділу експлуатації КАТП – 1628 Бедах Петро,

- спеціаліст абонентського відділу КАТП – 1628 Славко Вікторія.

    На порядку денному було розглянуто ряд питання, щодо взаємодії мешканців селища та КАТП – 1628. Так першочергово, було проведено таємне голосування, на якому вирішувалося питання щодо розміщення контейнерів на території селища або залишення практики збору сміття за (без контейнерною) схемою. Результати проведеного заходу будуть повідомлені додатково.

    Також громадянам було детально роз’яснено принципи дії на практиці п.і) ст. 32 ЗУ « Про відходи » та повідомлено, що в подальшому на вказаному районі після облаштування майданчиків будуть встановлені модернізовані контейнери для роздільного збору твердого побутового сміття. 

    Далі було підняте питання щодо прибирання майданчиків на яких безпосередньо розташовуються контейнери для вивозу сміття та Карповою Ларисою було повідомлено, що за вказаними майданчиками закріплено два співробітники, які будуть проводити відповідні роботи.

    В подальшому було розглянуто питання щодо оплати населення коштів за вивіз твердих побутових відходів, та обов’язковості заключення нових договорів згідно до п.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку;  так головам вуличних комітетів було надано відповідний перелік осіб, які не мають договору про надання послуг з регулярного вивезення побутових відходів та (осіб – боржників) для інформування.

    Також на зборах було розглянуто та вирішено питання, щодо громадян (інвалідів) та осіб, які не мають фізичної можливості прибути до підприємства для внесення змін та заключення нових договір при необхідності. Було постановлено, що в подальшому при поданні запиту у телефонному режимі буде розглянуто питання щодо виїзду працівника до вказаної особи по місцю проживання для корегування зміни та заключення нового договору.          

 

Про збори мешканців с.Вороніна.

До уваги мешканців будинку по вул. Ціолковського, 31.

    Шановні мешканці !

    Доводимо до Вашого відому, що в зв’язку з тим, що головою ЖБК «Ворскла» була написана заява, щодо заключення індивідуальних (поквартирних) договорів на вивіз ТПВ з мешканцями (абонентами) будинку за адресою м. Полтава вул. Ціолковського, 31 працівниками абонентського відділу КАТП- 1628 (по місцю розташування будинку) буде проведено плановий захід, щодо заключення договорів про надання послуг з регулярного вивезення побутових відходів, починаючи 10 год. 00 хв. вою процедуро до виконання згідно ЗУ «Про житлово – комунальні послуги».

    Додатково повідомляємо, що при собі потрібно мати :

  • паспорт громадянина України (копія)
  • документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

При наявності пільг

  • пільгове посвідчення (копія)
  • ідентифікаційний код (копія)

    Також повідомляємо, що у разі Вашої неможливості бути присутнім за місцем проживання у вказаний вище час, переконливо просимо узгоджувати питання які виникають у телефонному порядку .

Телефони Абонентського відділу КАТП – 1628

(050)38-99-110, 59-27-38            

Спільний рейд.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА 

  Доводимо до Вашого відому, що  у лютому 2019 року, працівниками управління КАТП – 1628 м. Полтава разом з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, було проведено спільний рейд, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава та не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

  По даному факту, було перевірено район Юріївка м. Полтава. Так працівниками інспекції по контролю за благоустроем було виписано та направлено 24 повідомлень, щодо заключення договорів про вивіз ТПВ з встановленими строками до виконання. Також під час проведення перевірки було укладено 5 нових відповідних договорів згідно з п.1ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

  Вищевказані спільні рейди, являють собою звичну практику, щодо здійснення контролю та виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою. За інформацією щодо проведення рейдів у інших районах м. Полтава слідкуйте на нашому сайті.     

  Додатково повідомляємо, що відповіді на питання, які виникають, Ви маєте змогу отримати у абонентському відділі КАТП -1628.

До уваги боржників!

Комунальне автотранспортне підприємство 1628  нагадує про своєчасний розрахунок заbотримані послуги по вивозу твердих побутових відходів та в подальшому не допускати накопичення боргів.

Своєчасна оплата за послуги з вивезення твердих побутових відходів та зменшенняnнакопиченої заборгованості – це гарантія отримання якісних послуг для кожного Споживача.


    Оскільки КАТП 1628 визначено Виконавцем послуги з вивезення та захоронення побутових відходів на підставі Рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради, то ми надаємо наші послуги всім без виключення мешканцям м. Полтава. Відповідно і сплачувати мають всі. Оплата проводиться на підставі укладених договорів та виставлених рахунків.

    Велика кількість боржників серед населення (приватний сектор, квартири), житлових кооперативів, ОСББ, ФОП, підприємств, організацій та інших юридичних осіб. Не сплачуючи кошти за вивезення сміття, люди самі ж наражають себе на сміттєвий колапс. Адже у свою чергу комунальне підприємство може опинитись в такій ситуації, що не буде мати змогу купувати пальне для сміттєвозів, ремонтувати автотранспорт, сплачувати заробітну плату. Тому керівництвом підприємства прийнято рішення щодо вживання радикальних заходів для стягнення заборгованості зі Споживачів послуг.

     Тож, шановні Споживачі, звертаємо вашу увагу на те, що невчасна оплата  за житлово-комунальні послуги з Вашої сторони є порушенням низки законодавчо-нормативних актів, а саме: Закону України “Про житлово-комунальні послуги”,  Житлового кодексу України,  що в подальшому тягне за собою настання відповідальності за несвоєчасне здійснення платежів за спожиті комунальні послуги.

    Відтепер, при виникненні певної заборгованості, КАТП 1628 буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку з усіма відповідними для боржника наслідками. Відразу попереджаємо, що боржнику, перш ніж оскаржити наявність заборгованості, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює утвореня відходів і що ціла низка Законів України щодо відходів стосується всіх громадян України, крім нього.

    Відділ з договірної роботи з юридичними особами та абонентський відділ ведуть постійну та активну роботу по стягненню заборгованості за надані послуги з усіх боржників. Зокрема проводяться усні бесіди з боржниками, надсилаються попередження про заборгованість, ведеться претензійно-позовна робота.

   Шановні полтавці! Вчасно і повністю сплачуйте за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Закликаємо всіх дбати про чистоту рідного міста та дотримуватись правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку м. Полтава.

тел. для звірки взаєморозрахунків (0532) 59-28-58, 59-28-01, 050-305-14-72 бухгалтерія

До уваги боржників!

Про проведення рейду.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА Доводимо до Вашого відому, що у січні 2019 року, працівниками управління КАТП – 1628 м. Полтава разом з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, було проведено спільний рейд, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава та не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги. По даному факту, було перевірено району Вакуленці м. Полтава. Так працівниками інспекції по контролю за благоустроем було виписано та направлено 37 повідомлень, щодо заключення договорів про вивіз ТПВ з встановленими строками до виконання. Також під час проведення перевірки було укладено 11 нових відповідних договорів згідно з п.1ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку. Вищевказані спільні рейди, являють собою звичну практику, щодо здійснення контролю та виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою. За інформацією щодо проведення рейдів у інших районах м. Полтава слідкуйте на нашому сайті. Додатково повідомляємо, що відповіді на питання, які виникають, Ви маєте змогу отримати у абонентському відділі КАТП -1628.


Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84