Про відділ

Відділ регулювання чисельності бездоглядних тварин – структурний підрозділ Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628.

Завдання відділу – зменшення популяції безпритульних тварин на вулицях міста Полтава гуманними методами, безпека співіснування безпритульних тварин та мешканців міста, сприяння у відповідальності власниками тварин щодо своїх домашніх улюбленців та популяризація гуманного ставлення до тварин, захист тварин від жорстокого поводження.

Функції відділу - вилов безпритульних та бездоглядних тварин, реєстрація та облік домашніх та безпритульних тварин.

Єдиний дієвий спосіб скорочення популяції безпритульних тварин - відлов, стерилізація, вакцинація і випуск в попередній ареал перебування тварини. Тим самим можливо надовго зупинити та знизити темпи народжуваності безпритульних тварин на вулицях міста.

Законодавчі документи які регулюють діяльність відділу:

 

Платні послуги для населення та підприємств, установ, організацій:

Безкоштовні послуги:

 

Реєстрація домашніх тварин:

Реєстрація – внесення до Єдиного міського реєстру домашніх тварин у         м. Полтаві відомостей про домашню тварину (з зазначенням породи, статі, віку, відмітин і прикмет, зросту в холці (для собак), масті, типу шерсті), присвоєння ідентифікаційного номеру, маркування, внесення даних про власника домашньої тварини, видача власнику реєстраційної картки, реєстраційного посвідчення та номерного знаку (жетону для собак).

Документи необхідні для проведення реєстрації домашніх тварин.

  1. Паспорт громадянина України;
  2. Ветеринарні та родовідні документи на тварину (при наявності);
  3. Фото тварини в цифровому вигляді або саму тварину.

Кошторис вартості послуги з реєстрації тварин Полтавським КАТП-1628 для  населення (крім пенсіонерів та пільгових категорій населення) та юридичних осіб на 2019 рік.

Кошторис вартості послуги з реєстрації тварин Полтавським КАТП-1628 для  пенсіонерів та пільгових категорій населення на 2019 рік.

Для пенсіонерів та пільгових категорій населення вартість послуги складає 7 грн. 02 коп.

 

Кошторис вартості послуг з вивезення та захоронення трупів тварин з ветеринарних клінік, підприємств та населення міста Полтави

 Для населення:

Бюджетні ветеринарні клініки:

 Підприємства, комерційні клініки:

Прийом заяв проводиться з понеділка по четвер з 8 год. до 17 год., а в п’ятницю до 16 год.

Довідки та консультації можна отримати за тел. (050)465-55-27Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84