Про обов’язковість укладання договорів.

Чистота – найголовніший атрибут нашого затишного й комфортного міста Полтава.

 Це одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота, яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи комунальних служб, міської ради…..

 Чистота міста – справа спільна для всіх і кожного.

Як відомо, смітять всі, прибирають сотні, а платять нажаль, одиниці.

 Комунальники постійно вивозять тони сміття. Дорогі полтавчани, якщо уявити, що може статися з містом, якщо перестануть працювати комунальні служби – це не тільки неестетично, але саме головне, це сморід, захворювання, гризуни та комахи, які і будуть носіями хвороб та великий ризик пожеж містом. Давайте разом зробимо наше місто Полтава чистим та затишним, бо ми того варті.

    Адміністрація КАТП-1628 інформує Вас, щодо обов’язковості укладання договорів на вивезення побутових відходів, згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів ст. 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Згідно з п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги. Згідно з Правил благоустрою території міста Полтава, до порушень цих Правил відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), договору на вивіз побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Відповідно до Правил благоустрою, при виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.

   Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу – від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн); громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.). 

 Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території міста Полтава і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір на вивезення побутових відходів, звернутися в КАТП - 1628 за адресою: вул.Кагамлика,84 м.Полтава (договірний  та абонентський відділи) для укладення такого договору.

 Телефон для довідок – (0532)59-95-39, 050-305-17-36 (договірний), (0532)59-27-38, 050-38-99-110 (абонентський).

В разі неукладення договору, щодо порушників будуть застосовані грошові стягнення, передбачені Законодавством України.

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (ФОП, юридичні особи):
1. Паспорт громадянина України (ксерокопія);
2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія);
3. Копія витягу з єдиного державного реєстру про реєстрацію (свідоцтво про державну реєстрацію підприємства або фізичної особи-підприємця).
4. Технічний паспорт на приміщення або договір оренди (ксерокопія).
5. Документи про вид діяльності, під яку застосовується дане приміщення (ксерокопія).
6. Свідоцтво платника ПДВ, єдиного податку (ксерокопія).
7. Заява для укладання договору на ім'я начальника КАТП-1628 Бойка Тараса Григоровича (в довільній формі).

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (НАСЕЛЕННЯ):
1. Паспорт громадянина України (ксерокопія);
2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія);
3. Документи на пільги для мешканців будинків приватного сектору (ксерокопія).
4. Для мешканців квартир, які відносяться до ОСББ та ЖБК додатково – довідка голови комітету про кількість фактично проживаючих осіб (оригінал);
5. Для мешканців будинків приватного сектору довідка від голови квартального комітету про кількість зареєстрованих осіб (оригінал);Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84