ДОПОМОЖИ СВОЇЙ ПОЛТАВІ

Проблема сміття та забруднення повітря, води, ґрунтів зараз дуже гостро стоїть для нашого міста Полтава. Ви, мабуть, помітили, що останнім часом відро для сміття у Вашому домі просто миттєво заповнюється, і основну частину відходів складають різні пластикові вироби і пакування.

Що ж можемо зробити ми, прості полтавці, для подолання цієї проблеми? Чи залежить від нас, чи будуть наші діти та онуки жити в чистому місті? ТАК! Наші Споживацькі звички та поводження з відходами формують наше майбутнє .

Хочемо Вас ознайомити з нашими простими порадами щодо поводження з відходами: 

  1. Не викидайте сміття де заманеться, особливо в природу! Кидайте сміття тільки в контейнери.
  2. Після відпочинку на природі обов'язково збирайте все сміття і забирайте з собою, щоб викинути у найближчий сміттєвий бак.
  3. Харчові відходи можна закопувати, тварини та бактерії, що живуть у ґрунті, швидко впораються з органічними залишками.
  4. Компостуйте харчові відходидля отримання добрива.
  5. Пластикове сміттяперед викиданням в сміттєвий бак треба спресувати, щоб зменшити його обсяг: навіщо викидати на смітник повітря в пластикових пляшках і банках?
  6. Сортуйте сміття!Макулатуру, деякі скляні та пластикові пляшки.
  7. Відтепер використані небезпечні відходи полтавці можуть здати в екобус. Усі прийняті використані люмінесцентні лампи, термометри, батарейки в подальшому передаються ліцензованій фірмі для подальшої їх утилізації.
  8. Намагайтесяне використовувати одноразовий посуд і пластикові упаковки.
  9. Не беріть в магазині пластикові пакети, уникайте за можливості пакування у пластик, обирайте матеріали, що розкладаються швидше – папір, картон чи спеціальний розкладний пластик. 
  10. Користуйтеся еко-сумками - це модно і корисно для природи!

 

Навчайте інших правильно поводитися з відходами, щоб не засмічувати наше прекрасне місто Полтава!!!

 Віднесіться до цього відповідально!!!Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84