До відома спадкоємців чи правонаступників!

    Шановні абоненти КАТП – 1628 під час ведення договірних відносин на практиці досить часто постає питання щодо погашення заборгованності абонентами, які набули права власності на майно в наслідок спадкового правонаступництва. Так ми повинні більш детально розглянути дану ситуацію, відповідно до ст. 512 ЦК України, «…кредитор у зобов’язанні може бути змінений іншою особою внаслідок:

Відповідно до ст. 1231 ЦК України,  «…  До спадкоємця переходить обов’язок  відшкодовувати майнову шкоду (збитки), які були завдані спадкодавцем».             

Коментар_______

В силу принципу універсальності до складу спадщини включаються не тільки права, але й обов’язки спадкодавця, що не припинилися в наслідок його смерті (ст.1218, 1219 ЦК України).

Передусім до спадкоємця переходить не виконане спадкодавцем зобов’язання відшкодувати майнову шкоду та збитки (ч.1 коментованої статті).

   Також досить часто постає питання щодо проведення перерахунку коштів по особовому рахунку абонента в наслідок зміни кількості зареєстроварних осіб за відповідним місцем  проживання. Наголошуємо, що відповідно до п.5.2.3 Договору про надання послуг з регулярного вивезення побутових відходів споживач зобов’язаний  своєчасно інформувати виконавця про зміну у складі сім’ї, наявність пільг, зміни домовласника. 

   Зважаючи на вищевикладене КАТП-1628 не має можливості проводити будь які перерахунки коштів та повідомляє про те, що абоненти повинні діяти відповідно до умов зазначеного договору.              

   Також більш детально роз’яснюємо поняття щодо категорії відходів, на вивіз яких абоненти складають відповідний договір з КАТП – 1628. Категорією таких відходів відповідно до «правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» є :тверді побутові відходи — відходи, які утворюються в процесі життя і діяльності людини і накопичуються у житлових будинках, закладах соцкультпобуту, громадських, навчальних, лікувальних, торговельних та інших закладах (це харчові відходи, предмети домашнього вжитку, сміття, опале листя, відходи від прибирання, макулатура, скло, метал, полімерні матеріали тощо) і не мають подальшого використання за місцем їх утворення,великогабаритні відходи - тверді відходи, розміри яких перевищують 50 x 50 x 50 сантиметрів, що не дає змоги розмістити їх у контейнерах об’ємом до 1,1 куб. метра.Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84