Питання та відповіді

Якщо я не викидаю побутове сміття, то чому я повинен заключати договір і сплачувати?

Згідно Закону України «Про відходи», поводження з побутовими відходами здійснюється відповідно до державних норм, стандартів і правил. Власники джерел утворення побутових відходів зобов’язані  укладати договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення ТПВ .

Згідно «Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава, у випадку не заключення договору на вивезення ТПВ наступає адміністративна відповідальність у вигляді штрафних санкцій.

Чи дійсне твердження що після зміни власника домоволодіння (квартири) борг по комунальним послугам скасовується?

При здійсненні угоди купівлі-продажу домоволодіння (квартири), особа повинна впевнитися, що попередній власник сплатив всю заборгованість перед КАТП-1628. Про що свідчить довідка про відсутність заборгованості.

Набуваючи майно Ви автоматично набуваєте всіх прав та обов’язків пов’язаних з даним майном.

Ст. 512 ЦКУ п. 2. Кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою внаслідок правонаступництва.

Ст. 514 ЦКУ. До нового кредитора переходять права первісного кредитора і зобов’язання в обсязі і на умовах, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом.

Чи робите Ви перерахунок за минулий період?

Відповідно до договору про надання послуг з регулярного вивезення ТПВ, споживач зобов’язаний своєчасно інформувати виконавця про зміну у складі сім’ї чи зміну домовласника. Зміни в договорі набувають чинності з дня звернення споживача. Таким чином перерахунок за минулий період не здійснюється.

Чи робите ви перерахунок по пільзі за минулий період? Якщо ні, то чому?

Відповідно до Закону України "Про пільги", Громадянам, що набули статусу пільговика, пільги надаються з дня їх звернення про надання пільг та подачі відповідних документів, що надають право на  пільгу передбачену Законами України. Таким чином перерахунок за минулий період не здійснюється, це порушення законодавства.

Чому я маю платити якщо мене не було тривалий час у місті?

Споживач має право не сплачувати за  надані послуги за період відсутності власника квартири та/або членів сім’ї на підставі письмової заяви і документа, що підтверджує його відсутність – довідка з місця тимчасового проживання, роботи, навчання, проходження військової служби чи відбування покарання.

По стану здоров’я, я не можу прийти до вас, як я можу укласти з вами договір?

Якщо Ви хворієте і не маєте можливості самостійно прийти до нас для  укладення договору, зверніться, будь- ласка, по телефону 59-27-38 в абонентну службу з проханням прийти до Вас додому. Наш уповноважений спеціаліст заключить угоду безпосередньо у Вас вдома.

Чи маєте право використовувати мої персональні дані?

Умовами договору про надання послуги з вивезення побутових відходів передбачені реквізити сторін, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса та паспортні дані, ідентифікаційний номер споживача.

 Таким чином, КАТП 1628  згідно  п.2 ч.1 ст.11 Закону України здійснює обробку Ваших персональних даних виключно для надання послуг з вивезення побутових відходів.

Чи обов’язково заключати з вами договір на вивезення ТПВ?

Відповідно до Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», наявність договору про вивезення твердих побутових відходів з організаціями що надають такі послуги є обов'язковим. Таким чином, споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та сплачувати послуги у строки встановлені договором або законом.



Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84