Підприємство

Про підприємство

ПОЛТАВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1628  В БОРОТЬБІ ЗА ЧИСТЕ МІСТО.

Сьогодні важко уявити наше життя без стабільної роботи багатофункціональних служб житлово-комунального господарства, міського електротранспорту, підприємств комунального та побутового обслуговування.

Працівники житлово-комунального господарства своєю наполегливою працею забезпечують життєдіяльність населених пунктів, надають різноманітні послуги громадянам, створюють необхідні умови для стабільної роботи всіх підприємств галузі, щоб у наших оселях завжди були вода, газ, тепло і світло, щоб у належному стані утримувались площі, вулиці, дороги і мости, парки і сквери, водоймища і прибережні зони, житловий фонд та прибудинкові території.

 Саме для забезпечення нормальних та безпечних санітарних умов проживання  мешканців та гостей міста Полтави створене і близько 70 років функціонує Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628 , яке надає повний спектр послуг із санітарної очистки населеного пункту -  від регулярного збирання до знешкодження рідких та твердих побутових і великогабаритних відходів від усіх споживачів обласного центру. Крім того підприємство забезпечує санітарну очистку загальноміських територій, займається

Згідно з даними архіву  м. Полтави початок діяльності підприємства тягнеться з жовтня 1921 року, коли було засновано відділ благоустрою губкомунгоспу  для утримання міста в чистоті і охайності.

 В ньому працювало 71 осіб:

- на підприємстві: робітників  -  61 чол.; службовців  -  3 чол.

- на міському звалищі    -    6 робітників, один службовець.

Було 70 коней, 40 одиниць гужового транспорту. 

Цей відділ існував до Великої Вітчизняної війни.

Після визволення України від німецько-фашистських загарбників постановою Полтавського виконкому від 25.04.1944 року “Про відновлення діяльності підприємств та установ, що входять до складу Полтавського міськкомунгоспу”, окрім інших служб, увійшов відновлений  трест очищення міста.

Колектив складався з 105 працівників, налічувалося 60 коней.

Загальний обсяг перевезень сміття та нечистот складав 14000 м3 за рік.

В 1945 році трест перейменований в контору санітарної очистки.

Не дивлячись на тяжкі відбудовні роки, починаючи з  1958 року розпочались якісні зміни в роботі підприємства санітарної очистки.

Коней замінили автомобілі,  яких на той період налічувалось 20 одиниць,  з них АСМ – 12 одиниць. Коней залишилося 16 голів.

План перевезення сміття  і бруду збільшився більше, ніж у 6 разів і становив 86 тис. м3 на рік . Кількість працюючих  - 183 особи.

З 1 січня 1964 року контора санітарної очистки перейменована в комунальне автотранспортне господарство.

В 1983 році згідно з  наказом міськвиконкому та обласного управління  житлово-комунального правління автогосподарство перейменоване в Комунальне автотранспортне підприємство 1628.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів та рішенням ОДА № 13 від 17 січня 1992  року наше підприємство входить в комунальну власність міста Полтави

Про підприємство


Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84