В місті посилено вивозять сміття – комунальники просять не паркуватись коло майданчиків

Завдяки щоденній злагодженій роботі комунальників і керівництва міста, вдалося уникнути транспортного колапсу. Утім снігові перемети створили складнощі в вивезенні сміття, заблокувавши доступ працівників КАТП-1628 до сміттєвих майданчиків і баків. Наразі з цією проблемою активно борються всі вільні комунальники.

Аби не допустити засмічення міста, комунальники взялися ліквідовувати снігові завали коло сміттєвих майданчиків по всьому місту. Техніка працює в посиленому режимі, аби дати змогу працівникам КАТП-1628 дістатися до сміттєвих баків і вивезти сміття із дворів та вулиць міста.

Працівники комунального автотранспортного підприємства зауважують, що дуже великих складнощів у цьому процесі завдають автівки запарковані коло майданчиків. Як наслідок – трактори та грейдери не можуть підібратися до об’єктів, аби розчистити дорогу сміттєвозам.

Влада міста та керівники комунальних підприємств звертаються до автолюбителів з проханням відповідально ставитися до паркування та не залишати автівки в місцях, які потребують розчищення від снігу.