Редагувати
Запрошуємо інвесторів до співпраці

Ситуація в Полтавській громаді, яка сьогодні склалася в сфері поводження з відходами, м’яко кажучи, не радує...

Надмірне накопичення відходів, особливо на урбанізованих територіях, несе значні ризики погіршення стану довкілля в цілому та умов життєдіяльності населення.

Бізнес з переробки відходів є актуальним з тих причини, що з кожним роком у місті проблема утилізації полімерної продукції стає все гострішою. Половина всього обсягу відходів – це саме пластик, який не переробляється стандартним способом. Однак основна складність в бізнесі полягає не в переробці, а в зборі та сортуванні відходів. В ідеалі, потрібно привчити людей самостійно сортувати по контейнерам сміття, яке вони генерують, але це дуже складно. Домогтися цього, просто встановивши у дворах відповідні контейнери, не виходить.   
У європейських країнах існує  спеціальна система штрафів і заохочень. Якщо людина добре сортує своє сміття, то його квартплата набагато менша. В Україні немає штрафів і заохочень для людей, що змусило б їх сортувати сміття. Заводів з переробки також не вистачає.  
Головною метою в управлінні відходами є створення системи ієрархії, а саме - організація процесу накопичення, сортування та переробки сміття. А також впровадження циркулярної економіки, де відходи перестають бути відходами, а стають вторинною сировиною.

КАТП-1628 звертається до всіх небайдужих — представників бізнесу, еко активістів та усіх жителів нашого міста: давайте разом перетворимо сміття на гроші, щоб наші діти жили в чистому місті!
Для цього потрібні інвестиції та велике бажання спільними зусилля отримати бажаний результат. Потенціал розвитку цієї галузі надзвичайно високий, вона здатна приносити прибуток і всі інвестиції в переробку сміття є цілком прибутковим.

Ми відкриті для пропозицій! Якщо у Вас є ідеї і свідоме бажання вирішувати цю проблему разом — телефонуйте нам за номером:  +38 (0532) 59-29-17 (приймальня) або пишіть нам на електронну пошту info@katp.pl.ua

Синергія зусиль громади, органів місцевої влади та інвестора має стати гарним прикладом у вирішенні питання поводження з відходами!