Вчора вперше в Україні відпрацьовані батарейки відправили на реальну переробку!!

            Друзі, з  вашою підтримкою та організаційними роботами Полтавського КАТП 1628 ми робимо історію – відправили більше 3 тонн батарейок зібраних у м. Полтаві на завод GreenWEEE в Румунію! Чому саме за кордон, і чому заводу немає в Україні – писали тут: http://bit.ly/39G49Sl 

В 2020 році ми зможемо відправити ще батарейки , але для цього нам потрібна ваша підтримка. Ви повинні розуміти, яку небезпеку вони спричиняють навколишньому середовищу і віднестись до цього відповідально. Лише 1 батарейка здатна забруднити 16 м2 землі.

             Окрема подяка представнику команди «Рідного міста» заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурко в рамках придбання техніки для комунальних підприємств купили так званий «екобус» на базі автомобіля «Сітроєн Джампер»,який переобладнали для перевезення небезпечних відходів, також встановили контейнери для їх збору.

            На сьогоднішній день сортування сміття та утилізації небезпечних відходів в м. Полтаві стає модною справою.

            Ще декілька років тому практично ніхто не сортував сміття в тому числі і використані лампи та батарейки потрапляли на сміттєзвалище, розташоване у кількох кілометрах від Полтави. 

            З подальшим графіком руху «екобуса» полтавці зможуть ознайомитися на офіційному сайті КАТП-1628 та на нашій сторінці у Facebook.

            На сьогоднішній день зібрано 21753 люмінесцентні лампи,842 термометри,4400 кг батарейок.

      Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84