Увага !

      Полтавське КАТП 1628 не може залишити поза увагою телесюжет ТОВ «ТРК» ІРТ-ПОЛТАВА» у програмі «Життя міста» від 5 серпня 2020 року під назвою: «В господарському суді Полтавської області відбулося підготовче засідання за позовом КАТП 1628 на газету «Полтавський вісник».

      Журналістами телеканалу, кінцевим бенефіціарним власником якого є Вікторія Матковська, було висвітлено з позиції лише однієї сторони спору, судовий процес за позовом нашого підприємства до ПП «Полтавський вісник» про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

      Так, журналісти телеканалу взяли коментар лише у третьої особи на стороні відповідача у справі депутата міської ради (команда А. Матковського) – Павлія В.Ю. Що ж до позиції Полтавського КАТП 1628, як позивача у справі, то журналісти повідомили, що нібито намагалися зв’язатися з представниками нашого підприємства, але так (чомусь) і не змогли.

      Оскільки, а ні до начальника, ані до будь-кого з адміністрації Полтавського КАТП 1628 журналісти телеканалу «ІРТ-Полтава» не зверталися за офіційним коментарем щодо позову, то вбачається ймовірне порушення стандартів журналістської роботи щодо повного та об’єктивного подання матеріалу, а також створення хибного негативного уявлення про наше підприємство у телеглядацької аудиторії.

      Керівництвом Полтавського КАТП 1628 прийнято рішення щодо направлення нижче приведеного листа до телеканалу «ІРТ-Полтава» у якому ми просимо надати відповідь до кого ж саме та у який спосіб зверталися журналісти з метою отримати коментарі, щодо судової справи, яку розглядає Господарський суд Полтавської області.

      У разі, якщо виявиться, що така інформація є хибною, або ж ми не отримаємо відповіді на наш лист, підприємство буде захищати свою ділову репутацію в судовому порядку.Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84