Про збори мешканців с.Вороніна.

    ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА

    Доводимо до Вашого відому, що 20 лютого 2019 року у приміщенні ЗОШ № 15 селища Вороніна, відбулися загальні збори мешканців, керівництва Подільського  району м.Полтави та представників Полтавського КАТП – 1628.

Так на зборах були присутні:

- голова Подільської районної ради Нагорний Євген Олександрович,

- голова селища Вороніна Карпова Лариса,

- начальник відділу експлуатації КАТП – 1628 Бедах Петро,

- спеціаліст абонентського відділу КАТП – 1628 Славко Вікторія.

    На порядку денному було розглянуто ряд питання, щодо взаємодії мешканців селища та КАТП – 1628. Так першочергово, було проведено таємне голосування, на якому вирішувалося питання щодо розміщення контейнерів на території селища або залишення практики збору сміття за (без контейнерною) схемою. Результати проведеного заходу будуть повідомлені додатково.

    Також громадянам було детально роз’яснено принципи дії на практиці п.і) ст. 32 ЗУ « Про відходи » та повідомлено, що в подальшому на вказаному районі після облаштування майданчиків будуть встановлені модернізовані контейнери для роздільного збору твердого побутового сміття. 

    Далі було підняте питання щодо прибирання майданчиків на яких безпосередньо розташовуються контейнери для вивозу сміття та Карповою Ларисою було повідомлено, що за вказаними майданчиками закріплено два співробітники, які будуть проводити відповідні роботи.

    В подальшому було розглянуто питання щодо оплати населення коштів за вивіз твердих побутових відходів, та обов’язковості заключення нових договорів згідно до п.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку;  так головам вуличних комітетів було надано відповідний перелік осіб, які не мають договору про надання послуг з регулярного вивезення побутових відходів та (осіб – боржників) для інформування.

    Також на зборах було розглянуто та вирішено питання, щодо громадян (інвалідів) та осіб, які не мають фізичної можливості прибути до підприємства для внесення змін та заключення нових договір при необхідності. Було постановлено, що в подальшому при поданні запиту у телефонному режимі буде розглянуто питання щодо виїзду працівника до вказаної особи по місцю проживання для корегування зміни та заключення нового договору.          

 Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84