Про проведені рейди у квітні.

ШАНОВНІ ПОЛТАВЦІ!

   Доводимо до Вашого відому, що у квітні 2019 року, працівниками управління КАТП – 1628 м. Полтава разом з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, було проведено спільний рейд, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава та не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

   По даному факту, було перевірено Подільський район (вул.вул. Панянка, Верховинця, Шолом – Алейхема, Художня, Картинна, Степовика, Хасана, пров. Ломаний) м. Полтава. Так працівниками інспекції по контролю за благоустроем було виписано та направлено 21 повідомлення, щодо заключення договорів про вивіз ТПВ з встановленими строками до виконання. Також під час проведення перевірки було укладено 6 нових відповідних договорів згідно з п.1ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

   Вищевказані спільні рейди, являють собою звичну практику, щодо здійснення контролю та виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою. За інформацією щодо проведення рейдів у інших районах м. Полтава слідкуйте на нашому сайті.

   Додатково закликаємо до самосвідомості мешканців міста, та щиро просимо не засмічувати майданчики для встановлення контейнерних баків, не псувати та переставляти контейнерні баки у невстановлені для цього місця. Всі відповіді на питання, які виникають, Ви маєте змогу отримати у абонентському відділі КАТП -1628.Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84