Повідомлення про проведення рейду.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА

   Керівництво КАТП – 1628 стурбоване станом сплати за надані послуги та не бажання укладати (переукладати) договори на вивіз ТПВ населенням Шевченківського району м. Полтава, а саме жителями багатоквартирних будинків та приватного сектору.

   Працівниками абонентського відділу КАТП - 1628 вживаються заходи по виправленню становища, так відповідно 22.05.2019 року, заплановано проведення спільного рейду разом з представниками інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава, не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

   Під час проведення зазначеного рейду, заплановано активне відпрацювання будинку по вул. Алмазна, 4 (багатоповерховий будинок на 287 квартир), який перебуває на балансі КАТП – 1628 та частина неблагонадійних абонентів да теперішнього часу не виконують вимоги п.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку. Проведення відповідного заходу дасть можливість в повному обсязі виконати рішення Полтавської міської ради від 05.06.2007 року « Правила благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава ».Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84