Редагувати
Постійна депутатська комісія підтримала Програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2022-2024 рр.

 

Постійна депутатська комісія підтримала Програму поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2022-2024 рр.

На засіданні постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму депутати підтримали Програму, представлену директором КАТП-1628 Артемом Іванюком. Для початку реалізації Програми на 2022 рік необхідно 5,7 млн.грн.

Проблема великої кількості безпритульних тварин до теперішнього часу має місце на вулицях міста Полтави та не вирішена в повному обсязі, що призводить до збільшення чисельності нападу на людей, виникнення хвороб та загибелі самих тварин з різних причин. 

Метою запропонованої Програми є зменшення та регулювання чисельності безпритульних тварин на території Полтавської ТГ виключно гуманними методами; покращення санітарно-екологічної ситуації; створення умов для профілактики явища безпритульних тварин; зміна громадської думки у бік цивілізованого, гуманного та етичного ставлення до тварин, що матиме позитивний вплив на виховання підростаючого покоління та на моральний клімат у суспільстві тощо.
 
Велика кількість безпритульних тварин на вулицях міста призводить до надзвичайних ситуацій: дорожньо-транспортних пригод, розповсюдження інфекційних захворювань, спричиняє загрозу життю та здоров’ю людей тощо. Керівництво КАТП-1628 закликає депутатів дослухатись до запропонованої Програми та затвердити виділення коштів для початку реалізації вищезазначених цілей.

Ми маємо дбати про безпеку та комфорт полтавців, тому сподіваємось на позитивне рішення депутатів Полтавської міської ради!