Дорогі мешканці нашого міста!

Дорогі мешканці нашого міста!

У вівторок 08.01.2019 року стався прикрий інцидент, який викликає стурбованість працівників КАТП-1628. Приблизно о 17 год.30 хв. по вул. Січових стрільців (Бакинських комісарів) при виконанні своїх службових обов’язків на працівника нашого підприємства, під загрозою застосування фізичної сили, невідомим чоловіком здійснювався тиск з вимогою здійснення дій які могли привести до виникнення ДТП та пошкодження майна юридичних та приватних осіб.

Окремо зазначимо, що під час інциденту нашому колезі стало зле і виникла небезпека завдання шкоди здоров’ю, але хотілося відмітити що, поряд крім дебошира були порядні і небайдужі люди які надали першу допомогу, за що ми їм щиро вдячні.  Враховуючи вищевказане звертаємось до мешканців нашого міста виявляти елементарну повагу та розуміння до працівників комунальних служб нашого міста і не перешкоджати нам у виконані своїх обов’язків.

Заздалегідь дякуємо Всім небайдужим за порозуміння і підтримку, з подякою працівники КАТП-1628.Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84