До уваги пільговиків!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ПОЛТАВИ,

ЯКИМ ДЕРЖАВА НАДАЄ ПІЛЬГИ ТА ВСТАНОВЛЮЄ СУБСИДІЇ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ.

   Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування від 6 серпня 2014р. № 409 (із змінами) встановлені такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо яких держава надає пільги та встановлює субсидії.

Так у підпункті 4 пункту 3 Постанови зазначено:

«У разі відсутності централізованого водовідведення (за відсутності системи централізованого водовідведення та за наявності централізованого водопостачання і вигрібних ям) для вивезення рідких нечистот - 4 куб. метри на одне домогосподарство на місяць».

   Полтавське КАТП-1628 є єдиним підприємством в місті Полтаві, яке надає послуги з вивезення рідких нечистот від неканалізованих будинків пільговим категоріям населення (інваліди ВВВ, учасники війни, бойових дій, ліквідатори (постраждалі) аварії на ЧАЕС 1-2 категорій, ветерани МВС, ветерани Збройних сил України, діти війни, багатодітні сім’ї), а також малозабезпеченим сім’ям, які отримують субсидії на даний вид послуг.

   На даний момент технічні можливості Полтавського КАТП-1628 з надання послуг з вивезення нечистот асенізаційними автомобілями об’ємом цистерни 3,75 м3, тобто в межах соціальних норм на домогосподарство, обмежені, так як вакуумні машини КО-503В через довготривалий термін експлуатації більше 30 років) та зношеність 100% часто виходять з ладу та потребують великих фінансових затрат на підтримання їх в робочому стані.

   Зважаючи на відсутність лічильника забору рідких побутових відходів на транспортних засобах з більшим технологічним об’ємом, підприємство пропонує надавати послуги власникам домоволодінь, яким надані пільги та встановлені субсидії, в більшому обсязі (5 куб.метрів) з доплатою за один понаднормовий кубічний метр в розмірі 77,04 грн.

   Для вирішення проблеми Полтавське КАТП-1628 звернулось до вищестоящих органів про надання допомоги з придбання вакуумних машин об’ємом 4 м3, щоб обсяги надання послуг з вивезення рідких відходів відповідали соціальним нормативам, та намагається відремонтувати стару техніку менших розмірів, тому тимчасово не має можливості обслуговувати пільгові категорії, які не мають можливості (не хочуть) доплачувати 77,04 грн за 1 куб.метр додаткового обсягу обслуговування. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

АДМІНІСТРАЦІЯ ПОЛТАВСЬКОГО КАТП-1628.Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84