До уваги мешканців ЖБК "МАРС" (м.Полтава вул. Рєпіна, 12А).

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА

   Доводимо до Вашого відому, що 20 квітня 2019 року за адресою м. Полтава вул. Рєпіна, 12 А відбувся плановий захід, щодо заключення договорів про надання послуг з регулярного вивезення побутових відходів на індивідуальній (поквартирній) основі.

   Наголошуємо, що перехід будинку за вищевказаною адресою на індивідуальний розрахунок, ініційовано головою правління кооператива «Марс» відповідно до заяви гр. Ярошенко М.О., від 08.04.2019 року. Так в процесі оформлення документів, було укладено 38 індивідуальних договорів з абонентами будинку.

  Також повідомляємо, що відповідно до п.1 ст.25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

  По факту вищевикладеного нагадуємо абонентам, які не уклали відповідного договору про обов’язковість його заключення та радимо звернутися до голови, бухгалтера кооперативу «Марс» або до абонентського відділу КАПТ – 1628, що розташований за адресою м. Полтава, вул. Кагамлика, 84.

   Відсутність договору є порушенням вимог щодо поводження з відходами та правилами благоустрою територій населених пунктів, що є підставою для накладення штрафу працівниками інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста відповідно до ст. 82. КУпАП «Порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

   Контактні телефони абонентського відділу (050) 38-99-110, 59-27-38.Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84