ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ м. ПОЛТАВА

     Доводимо до Вашого відому, що у листопаді 2019 року, працівниками управління КАТП – 1628 м. Полтава разом з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, було проведено спільний рейд, щодо виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава та не мають договорів з надання послуг з регулярного вивезення твердих побутових відходів та осіб, які систематично не сплачують кошти по раніше укладених договорах за надання відповідної послуги.

    По даному факту, було перевірено район Клімовка (вул.вул. 9 травня, 9 проїзд, Річкова, Ігоря Святославовича, Кременцуцька) м. Полтава. Так працівниками інспекції по контролю за благоустроем було виписано та направлено 24 приписи, щодо заключення договорів про вивіз ТПВ з встановленими строками до виконання, складено 1  відповідний протокол. Також під час проведення перевірки було укладено 2 нових договорів згідно з п.1ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги». споживач зобов’язаний укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

   Вищевказані спільні рейди, являють собою звичну практику, щодо здійснення контролю та виявлення осіб, які не дотримуються правил благоустрою. За інформацією щодо проведення рейдів у інших районах м. Полтава слідкуйте на нашому сайті.     

    Додатково повідомляємо, що відповіді на питання, які виникають, Ви маєте змогу отримати у абонентському відділі КАТП -1628.Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84