До уваги боржників!

Комунальне автотранспортне підприємство 1628  нагадує про своєчасний розрахунок заbотримані послуги по вивозу твердих побутових відходів та в подальшому не допускати накопичення боргів.

Своєчасна оплата за послуги з вивезення твердих побутових відходів та зменшенняnнакопиченої заборгованості – це гарантія отримання якісних послуг для кожного Споживача.


    Оскільки КАТП 1628 визначено Виконавцем послуги з вивезення та захоронення побутових відходів на підставі Рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради, то ми надаємо наші послуги всім без виключення мешканцям м. Полтава. Відповідно і сплачувати мають всі. Оплата проводиться на підставі укладених договорів та виставлених рахунків.

    Велика кількість боржників серед населення (приватний сектор, квартири), житлових кооперативів, ОСББ, ФОП, підприємств, організацій та інших юридичних осіб. Не сплачуючи кошти за вивезення сміття, люди самі ж наражають себе на сміттєвий колапс. Адже у свою чергу комунальне підприємство може опинитись в такій ситуації, що не буде мати змогу купувати пальне для сміттєвозів, ремонтувати автотранспорт, сплачувати заробітну плату. Тому керівництвом підприємства прийнято рішення щодо вживання радикальних заходів для стягнення заборгованості зі Споживачів послуг.

     Тож, шановні Споживачі, звертаємо вашу увагу на те, що невчасна оплата  за житлово-комунальні послуги з Вашої сторони є порушенням низки законодавчо-нормативних актів, а саме: Закону України “Про житлово-комунальні послуги”,  Житлового кодексу України,  що в подальшому тягне за собою настання відповідальності за несвоєчасне здійснення платежів за спожиті комунальні послуги.

    Відтепер, при виникненні певної заборгованості, КАТП 1628 буде вимушене стягувати цю заборгованість у судовому порядку з усіма відповідними для боржника наслідками. Відразу попереджаємо, що боржнику, перш ніж оскаржити наявність заборгованості, потрібно буде у суді довести, що його життєдіяльність унеможливлює утвореня відходів і що ціла низка Законів України щодо відходів стосується всіх громадян України, крім нього.

    Відділ з договірної роботи з юридичними особами та абонентський відділ ведуть постійну та активну роботу по стягненню заборгованості за надані послуги з усіх боржників. Зокрема проводяться усні бесіди з боржниками, надсилаються попередження про заборгованість, ведеться претензійно-позовна робота.

   Шановні полтавці! Вчасно і повністю сплачуйте за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Закликаємо всіх дбати про чистоту рідного міста та дотримуватись правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку м. Полтава.

тел. для звірки взаєморозрахунків (0532) 59-28-58, 59-28-01, 050-305-14-72 бухгалтеріяОфіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84