Редагувати
🐈 У Полтавській територіальній громаді триває активна робота з регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами 🐕

Відділ регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628 щодня займається відловом, стерилізацією, вакцинацією та лікуванням тварин, а також їхнім прилаштуванням у родини.

Окрім працівників відділу, важливу роль у цьому процесі відіграють волонтери та небайдужі громадяни, які допомагають у догляді за тваринами та їхній соціалізації. Завдяки спільним зусиллям вдалося врятувати та прилаштувати десятки собак та котів.

За 2024-2025 роки, згідно з «Програмою поводження з тваринами та регулювання чисельності бездоглядних тварин», було досягнуто значних результатів:

Стерилізовано та вакциновано від сказу – 250 кішок та 801 собака;
Відловлено безпритульних тварин – 1289;
Надано лікування – 82 тваринам;
Врятовано – 37 тварин;
Прилаштовано у родини – 35 котів та 80 собак.

❗️Окремо варто відзначити співпрацю з міжнародною організацією «4 Лапи Україна». У рамках меморандуму про співпрацю за період 2023–2025 років було стерилізовано та вакциновано від сказу 3579 кішок та котів. 

Полтава робить великий крок до впровадження європейських методів поводження з безпритульними тваринами. Відлов, стерилізація, вакцинація та прилаштування – це найбільш гуманний та ефективний спосіб контролю чисельності безпритульних собак і котів.

Ми закликаємо мешканців міста відповідально ставитися до своїх домашніх улюбленців, стерилізувати їх та не залишати на вулиці.

Якщо у вас є питання або прагнете забрати тварину додому – звертайтеся до відділу регулювання чисельності безпритульних тварин КАТП-1628: 📞 050 46 55 527