Маршрут №9

Понеділок

2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Вул.Ліхачова

15.00

2

Вул.Лагоди

 

3

Вул.Совхозна

4

Вул. Черняховського

5

Вул.Чутівська

6

Вул.Зелена/Баумана

7

Вул.Серафімовича

8

Вул.Профспілкова

9

Пр.Волинський

10

Вул.Профспілкова

11

Вул.Зелена

12

Вул.Енгельса

13

Вул.Половка

14

Вул.Г.Шохли

15

ВулЯгідна

16.10

 

2-заїзд

 

1

Вул.Зіньківська,53

18.00

2

Вул.Рибчанська,

 

3

Пр. Вишневий

4

Вул.Партизанська

5

Вул.Партизанська,10

6

Вул.Юнацька

7

Вул.9 січня

8

С.Івонченці

18.35

 

Вівторок

2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Вул.Осіння

15.00

2

Вул.Рябушанська

 

3

Вул.Кошового

4

Вул.П.Морозова

5

Вул.Гайдаренка

6

Вул.Щербакова

7

Вул.Н.Запорізька

8

Вул.Запорізька

9

Вул.Сурікова

10

Вул.Богуна

11

Вул.Мендєлєєва

12

Вул.Овочева

13

Пр. Веселий

14

Пр.Поштовий, Косий

15

Школа№25-вул.Шевченка,119

16.30

 

2–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Правди

18.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Красноградсььке Шосе

4

Вул.9 травня, 

5

Вул.Натуралістів

6

Вул.8–й проїзд .Гайдара

7

Вул.Черепанова

8

Вул.Коломакська

19.35

 

Середа

 2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Вул.Ювілейна , Зоряна

15.00

2

Вул.Кругла

 

3

вулТимірязєва (від Енгельса до Ягідн)

4

Вул.Виноградна

5

Вул.Супрунівська

6

с.Гожули вул.Шишацька,Славна

7

Вул.Гожулівська

8

Пр.Механізаторів

9

Вул.Ювілейна

10

в.Шилівська.13 (за зупинк.вправо )

11

с.Яр

16.20

 

2–й  заїзд

 

1

Вул.Правди

18.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Вул.Річкова

4

Вул.9 травня, 

5

Вул.Натуралістів

6

Вул.8–й проїзд .Гайдара

7

Вул.Черепанова

8

Вул.Коломакська

9

Вул.Кільцева. Залізнодорожна

19.45

 

Четвер

2–а зміна

1–й  заїзд

 

1

Вул.Зіньківська,53

15.00

2

Вул.Рибчанська,

 

3

Пр. Вишневий

4

Вул.Партизанська

5

Вул.Партизанська,10

6

Вул.Юнацька

7

Вул.9 січня

8

С.Івонченці

15.35

 

2–й заїзд

 

1

Вул.Ліхачова

18.00

2

Вул.Лагоди

 

3

вулСовхозна

4

Вул.Черняховського

5

Вул.Чутівська

6

Вул.Зелена/Баумана

7

Вул.Серафімовича

8

Вул.Профспілкова

9

Пр.Волинський

10

Вул.Профспілкова

11

Вул.Зелена

12

Вул.Енгельса

13

Вул.Половка

14

Вул.Г.Шохли

15

ВулЯгідна

19.10

 

П’ятниця

2–а  зміна 

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Правди

15.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Річна (паралельно Кр. Шосе)

4

Вул.9 травня, 

5

Вул.Натуралістів

6

Вул.8–й проїзд .Гайдара

7

Вул.Черепанова

8

Вул.Коломакська

9

Вул.Кільцева. Залізнодорожна

16.45

 

2-й заїзд

 

1

Вул.Осіння

18.00

2

Вул.Рябушанська

 

3

Вул.Кошового

4

Вул.П.Морозова

5

Вул.Гайдаренка

6

Вул.Щербакова

7

Вул.Н.Запорізька

8

Вул.Запорізька

9

Вул.Сурікова

10

Вул.Богуна

11

Вул.Мендєлєєва

12

Вул.Овочева

13

Пр. Веселий

14

Поштовий, Косий

15

Школа№25

19.20

 

Субота

2–а  зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Правди

15.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Вул.9 травня, 

4

Вул.Натуралістів

5

Вул.8–й проїзд .Гайдара

6

Вул.Черепанова

7

Вул.Коломакська

8

Вул.Кільцева. Залізнодорожна

16.45

 

2–й  заїзд

1

Вул.Ювілейна , Зоряна

18.00

2

Вул.Кругла

 

3

Тимірязєва(від Енгельса до Ягідн)

4

Вул.Виноградна

5

Вул.Супрунівська

6

с.Гожули вул.Шишацька,Славна

7

Вул.Гожулянська

8

Пр.Механізаторів

9

Вул.Ювілейна (від вул.Примакова)

10

в.Шилівська.13(за зупинк. вправо)

11

с.Яр

19.20

Комментарии

Имя
Электронная почта
Рейтинг
Отзыв


Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84