Маршрут №22

Понеділок

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Озерна

14.55

2

Краснополянська

 

3

Коломенська

4

Новаторська

5

Лісна

6

Музейна, Бібліотечна

7

Харківська

8

Коп’яка

9

Коп’яка,

10

Музейна

11

Ползунова

12

Паротягова

13

Лісок-2:Толстого,Гетьмана

16.30

2–й  заїзд

1

Бестужева

17.55

2

Демократична

 

3

Барикадна (від Демократич. до Лінійного)

4

Грушева

5

Барикадна

6

Пр.Лінійний

7

Молодіжна

8

Дунаєвського

18.55

 

Вівторок

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Рогізнянська

 15.15

2

Пр.Півненка

 

3

Г.Артемовського

4

Р.Армії

6

Зелений  острів

7

В.Рогізнянська

8

Пр.Прирічний

9

С.Вороніна

15.50

 

2–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Яківчанська

18.00

2

Бакінських комісарів

 

3

Тургенєва

4

Селянська

5

Велика

6

Визволення

7

П’ятирічки

8

Пілотська

9

Індустріальна

19.00

 

Середа

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Озерна

14.55

2

Краснополянська

 

3

Коломенська

4

Новаторська

5

Лісна

6

Музейна, Бібліотечна

7

Харківська

8

Коп’яка

9

Коп’яка,

10

Музейна

11

Ползунова

12

Паротягова

13

Лісок-2:Толстого,Гетьмана

16.30

2–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Пр.Декабристів

18.00

2

Окопний,Грунтовий

 

3

Барикадна

4

Редутна

5

Пр.Лінійний

6

Молодіжна

7

Автоагрегатчиків

8

Дендропарківська

9

Янтарна

19.15

 

Четвер

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Красіна

17.15

2

Пр.Арктичний

 

3

Рогізнянська (до вул.Правди)

4

Прирічний

5

Правди

6

Школа №15 - Тунельна,16

7

с. Вороніна

19.00

 

П’ятниця

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Рогізнянська

15.15

2

Пр.Півненка

 

3

Г.Артемовського

4

Р.Армії

5

Зелений  острів

6

В.Рогізнянська

7

Пр.Прирічний

8

С.Вороніна

15.50

 

2–й  заїзд

1

Яківчанська

18.00

2

Бакінських комісарів до дамби

 

3

Тургенєва

4

Селянська

5

Велика

6

Визволення

7

П’ятирічки

8

Пілотська

9

Індустріальна

19.00

 

Субота

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Очеретянка

13.00-14.00

 

2-й заїзд

 

1

Озерна

 

2

Краснополянська

3

Коломенська

4

М–н  Продукти  Коломенська,26

5

Новаторська

6

Лісна

7

Музейна, Бібліотечна

8

Харківська

9

Коп’яка

10

Музейна

11

Ползунова

12

Паротягова

13

Лісок-2:Толстого,Гетьмана

16,35

 

3–й  заїзд

1

Бестужева

17.55

2

Демократична

 

3

Грушева

4

пр.Кротенковський

5

Редутна

6

Дунаєвського

18.45

 

 

Комментарии

Имя
Электронная почта
Рейтинг
Отзыв


Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84