Маршрут

Маршрут №22

Понеділок

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Озерна

14.55

2

Краснополянська

 

3

Коломенська

4

Новаторська

5

Лісна

6

Музейна, Бібліотечна

7

Харківська

8

Коп’яка

9

Коп’яка,

10

Музейна

11

Ползунова

12

Паротягова

13

Лісок-2:Толстого,Гетьмана

16.30

2–й  заїзд

1

Бестужева

17.55

2

Демократична

 

3

Барикадна (від Демократич. до Лінійного)

4

Грушева

5

Барикадна

6

Пр.Лінійний

7

Молодіжна

8

Дунаєвського

18.55

 

Вівторок

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Рогізнянська

 15.15

2

Пр.Півненка

 

3

Г.Артемовського

4

Р.Армії

6

Зелений  острів

7

В.Рогізнянська

8

Пр.Прирічний

9

С.Вороніна

15.50

 

2–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Яківчанська

18.00

2

Бакінських комісарів

 

3

Тургенєва

4

Селянська

5

Велика

6

Визволення

7

П’ятирічки

8

Пілотська

9

Індустріальна

19.00

 

Середа

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Озерна

14.55

2

Краснополянська

 

3

Коломенська

4

Новаторська

5

Лісна

6

Музейна, Бібліотечна

7

Харківська

8

Коп’яка

9

Коп’яка,

10

Музейна

11

Ползунова

12

Паротягова

13

Лісок-2:Толстого,Гетьмана

16.30

2–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Пр.Декабристів

18.00

2

Окопний,Грунтовий

 

3

Барикадна

4

Редутна

5

Пр.Лінійний

6

Молодіжна

7

Автоагрегатчиків

8

Дендропарківська

9

Янтарна

19.15

 

Четвер

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Красіна

17.15

2

Пр.Арктичний

 

3

Рогізнянська (до вул.Правди)

4

Прирічний

5

Правди

6

Школа №15 - Тунельна,16

7

с. Вороніна

19.00

 

П’ятниця

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Рогізнянська

15.15

2

Пр.Півненка

 

3

Г.Артемовського

4

Р.Армії

5

Зелений  острів

6

В.Рогізнянська

7

Пр.Прирічний

8

С.Вороніна

15.50

 

2–й  заїзд

1

Яківчанська

18.00

2

Бакінських комісарів до дамби

 

3

Тургенєва

4

Селянська

5

Велика

6

Визволення

7

П’ятирічки

8

Пілотська

9

Індустріальна

19.00

 

Субота

2-а зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Очеретянка

13.00-14.00

 

2-й заїзд

 

1

Озерна

 

2

Краснополянська

3

Коломенська

4

М–н  Продукти  Коломенська,26

5

Новаторська

6

Лісна

7

Музейна, Бібліотечна

8

Харківська

9

Коп’яка

10

Музейна

11

Ползунова

12

Паротягова

13

Лісок-2:Толстого,Гетьмана

16,35

 

3–й  заїзд

1

Бестужева

17.55

2

Демократична

 

3

Грушева

4

пр.Кротенковський

5

Редутна

6

Дунаєвського

18.45

 

 

Маршрут №10

Понеділок

2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Д/с  №82-пр.  Промисловий,6

14.50

2

Пр.  Островського

 

3

Вул. Островського

4

Вул.Харчовиків 

5

Вул.Світла

6

Вул.Лютневої  революції

7

Вул.Рожева

8

Вул.Будівельна

9

Вул.Огородня

10

Пр.Промисловий

11

Їдальня - вул. Тевелева,2

16.10

2-заїзд

1

Вул.Нариманівська,Михайліченка

18.00

2

Вул.Лугова

 

3

Вул.Сєрова

4

Вул.Кожевна

5

Вул.Овражна

6

Вул.Історична

7

Вул.Попова

8

Вул.Сонячна

9

Вул.Л.Чайкіної

10

Вул.Н.Фабриканська

19.20

 

Вівторок

2-й  зміна

1–й  заїзд

1

Д/с – вул.Луценка

14.50

2

Вул.Шведська

 

3

Вул.Гвардійська

4

Пр.Глінки

5

Вул.Ракова

6

Вул.Дослідна – вся  до вул.Панфілова

7

Дослідне поле - вул.Шведська,86

8

Менжинського

9

Покровська

10

Пр.Суконний

16.05

 

                                                  2–й  заїзд

1

П.Мирного

18.00

2

Тобілевича

 

3

Коцюбинського

4

Темерязєва

5

Фруктова

6

Горького

7

Челюскіна

9

Далека

18.57

 

Середа

2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Вул.Київське шосе

15.00

2

с.Горбанівка вул. Миру Молодіжна

 

3

Кафе”Медок”- на зупинці Горбанівка

4

Вул.Загородня, пр.Керамічний

5

М-н”У Петра”- вул.Київське шоссе,5

6

Вул.Кагамлика

7

Вул.П.Мирного

8

Вул.Луценко

15.55

 

                                                       2–й  заїзд

1

Довженка, С.Ковалевської

18.00

2

Вул.Кузнечна

 

3

Вул.Матвієнка

4

Вул.Баяна

5

Вул.Гребінки

6

Вул.Ярошенка

19.02

 

Четвер

2–а  зміна

1-й  заїзд

 

1

Вул.Наріманівська,Михайліченка

15.00

2

Вул.Лугова

 

3

Вул.Сєрова

4

Вул.Кожевна

5

Вул.Овражна

6

Вул.Історична

7

Вул.Попова

8

Вул.Сонячна

9

Вул.Л.Чайкіної

10

Вул.Н.Фабриканська

16.20

 

2–й  заїзд

1

Пр.  Островського

18.00

2

Вул. Островського

 

3

Вул.Харчовиків 

4

Вул.Світла

5

Вул.Лютневої  революції

6

Вул.Рожева

7

Вул.Будівельна

8

Вул.Огородня

9

Пр.Промисловий

19.05

 

П’ятниця

2 –а  зміна

1–й  заїзд

1

Д/с №47-  вул. Луценко,12

14.50

2

Вул.П.Мирного

 

3

Вул.Тобілевича

4

Коцюбинського

5

Темерязєва

6

Фруктова

7

Горького

8

Челюскіна

9

Далека

15.57

 

2–й  заїзд

1

Вул.Шведська

18.00

2

Вул.Гвардійська

 

3

Пр.Глінки

4

Вул.Ракова

5

Пр.Заячий

6

Вул.Дослідна-вся до вул.Панфілова

7

Менжинського

8

Покровська

9

Пр.Суконний

19.20

 

Субота

2 –а  зміна

1–й  заїзд

1

Довженка, С.Ковалевської

15.00

2

Вул.Кузнечна

 

3

Вул.Матвієнка

4

Вул.Баяна

5

Вул.Гребінки

6

Вул.Ярошенка

16.02

 

                                                     2–й  заїзд

1

Вул.Київське  шосе

18.00

2

с. Горбанівка вул. Миру, Молодіжна

 

3

Кафе”Медок”- на зупинці  Горбанівка

4

Вул.Загородня, пр.Керамічний

5

с.Розсошенці -  вул.С.Господарська+

6

Вул.Кагамлика

7

Вул.П.Мирного

8

Вул.Луценко

19.12

 

Маршрут №9

Понеділок

2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Вул.Ліхачова

15.00

2

Вул.Лагоди

 

3

Вул.Совхозна

4

Вул. Черняховського

5

Вул.Чутівська

6

Вул.Зелена/Баумана

7

Вул.Серафімовича

8

Вул.Профспілкова

9

Пр.Волинський

10

Вул.Профспілкова

11

Вул.Зелена

12

Вул.Енгельса

13

Вул.Половка

14

Вул.Г.Шохли

15

ВулЯгідна

16.10

 

2-заїзд

 

1

Вул.Зіньківська,53

18.00

2

Вул.Рибчанська,

 

3

Пр. Вишневий

4

Вул.Партизанська

5

Вул.Партизанська,10

6

Вул.Юнацька

7

Вул.9 січня

8

С.Івонченці

18.35

 

Вівторок

2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Вул.Осіння

15.00

2

Вул.Рябушанська

 

3

Вул.Кошового

4

Вул.П.Морозова

5

Вул.Гайдаренка

6

Вул.Щербакова

7

Вул.Н.Запорізька

8

Вул.Запорізька

9

Вул.Сурікова

10

Вул.Богуна

11

Вул.Мендєлєєва

12

Вул.Овочева

13

Пр. Веселий

14

Пр.Поштовий, Косий

15

Школа№25-вул.Шевченка,119

16.30

 

2–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Правди

18.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Красноградсььке Шосе

4

Вул.9 травня, 

5

Вул.Натуралістів

6

Вул.8–й проїзд .Гайдара

7

Вул.Черепанова

8

Вул.Коломакська

19.35

 

Середа

 2–а  зміна

1–й  заїзд

1

Вул.Ювілейна , Зоряна

15.00

2

Вул.Кругла

 

3

вулТимірязєва (від Енгельса до Ягідн)

4

Вул.Виноградна

5

Вул.Супрунівська

6

с.Гожули вул.Шишацька,Славна

7

Вул.Гожулівська

8

Пр.Механізаторів

9

Вул.Ювілейна

10

в.Шилівська.13 (за зупинк.вправо )

11

с.Яр

16.20

 

2–й  заїзд

 

1

Вул.Правди

18.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Вул.Річкова

4

Вул.9 травня, 

5

Вул.Натуралістів

6

Вул.8–й проїзд .Гайдара

7

Вул.Черепанова

8

Вул.Коломакська

9

Вул.Кільцева. Залізнодорожна

19.45

 

Четвер

2–а зміна

1–й  заїзд

 

1

Вул.Зіньківська,53

15.00

2

Вул.Рибчанська,

 

3

Пр. Вишневий

4

Вул.Партизанська

5

Вул.Партизанська,10

6

Вул.Юнацька

7

Вул.9 січня

8

С.Івонченці

15.35

 

2–й заїзд

 

1

Вул.Ліхачова

18.00

2

Вул.Лагоди

 

3

вулСовхозна

4

Вул.Черняховського

5

Вул.Чутівська

6

Вул.Зелена/Баумана

7

Вул.Серафімовича

8

Вул.Профспілкова

9

Пр.Волинський

10

Вул.Профспілкова

11

Вул.Зелена

12

Вул.Енгельса

13

Вул.Половка

14

Вул.Г.Шохли

15

ВулЯгідна

19.10

 

П’ятниця

2–а  зміна 

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Правди

15.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Річна (паралельно Кр. Шосе)

4

Вул.9 травня, 

5

Вул.Натуралістів

6

Вул.8–й проїзд .Гайдара

7

Вул.Черепанова

8

Вул.Коломакська

9

Вул.Кільцева. Залізнодорожна

16.45

 

2-й заїзд

 

1

Вул.Осіння

18.00

2

Вул.Рябушанська

 

3

Вул.Кошового

4

Вул.П.Морозова

5

Вул.Гайдаренка

6

Вул.Щербакова

7

Вул.Н.Запорізька

8

Вул.Запорізька

9

Вул.Сурікова

10

Вул.Богуна

11

Вул.Мендєлєєва

12

Вул.Овочева

13

Пр. Веселий

14

Поштовий, Косий

15

Школа№25

19.20

 

Субота

2–а  зміна

1–й  заїзд

№ п/п

Адреса

Час

1

Вул.Правди

15.20

2

Вул.Авіаційна

 

3

Вул.9 травня, 

4

Вул.Натуралістів

5

Вул.8–й проїзд .Гайдара

6

Вул.Черепанова

7

Вул.Коломакська

8

Вул.Кільцева. Залізнодорожна

16.45

 

2–й  заїзд

1

Вул.Ювілейна , Зоряна

18.00

2

Вул.Кругла

 

3

Тимірязєва(від Енгельса до Ягідн)

4

Вул.Виноградна

5

Вул.Супрунівська

6

с.Гожули вул.Шишацька,Славна

7

Вул.Гожулянська

8

Пр.Механізаторів

9

Вул.Ювілейна (від вул.Примакова)

10

в.Шилівська.13(за зупинк. вправо)

11

с.Яр

19.20

Маршрут №7

№п/п Адреса контейнерного майданчика К-ть конт.  № рейса, особливі відм.
1 Базар "Мотель" Грушевського,11  6  
2 вул.Київське шосе,52 4  
3 вул.Калініна,23 (за центром реабілітації) 4  
4 вул.Київське шосе,56 3  
5 вул.Київське шосе,58 (піцерія) 3  
6 вул.23Вересня,1а 4  
7 вул.Київське шосе,60 (автостоянка в тупіку) 3 1-й рейс
8 вул.23Вересня,5 4  
9 вул.Ю.Кондратюка,9 4 6.00-8.00
10 вул.Ю.Кондратюка,1 5  
11 вул.Київське шосе,74 (за домом) 4  
12  вул.Київське шосе,74  "Авто-гриль" 1  
13 вул.Київське шосе,76 3  
14 вул.Київське шосе,82 3  
15 вул.Київське шосе,86 2  
16 вул.В.Тирнівська,4 2  
17 вул.Київське шосе,84 4  
18 вул.В.Тирніська,10/61 (стелла тупик) 4  
19 вул.Калініна,57 (за санстанцією) 4  
20 вул.Калініна,49(сберкаса) 4-1  
21 вул.Калініна,32(4 поліклініка) 3  
23 вул.Ю.Кондратюка,15 (підстанція за больницой) 6 2 рейс
24 вул.Г.Сталінграду,7  зменш 15.04.15 4 8.00-10.00
25 вул.Хоткевича,4 (гаражі) 5  
26 вул.Калініна,38 5  
27 вул.Калініна,42 3  
28 вул.Калініна,50/12 3  
29  вул.В.Тирнівська,18 4  
30 вул.ГСталінграду,17/24 4  
31 вул.В.Тирнівська.22а(консоль) 4  
32 вул.Г.Сталінграду,11 (м-н каприз) 5  
33 вул.Г.Сталінграду,9 5  
34 вул.В.Тирнівська ,34/24(біля садіка) 4 3 рейс 10.00-12.00
35 вул.В.Тирнівська,36 4  
37 вул.В.Тирнівська.28  4  
38 вул.Г.Сталінграду,32                   4  
39 вул.Г.Сталінграду,24 корпус 2 4  
40 вул.Гсталінграду,24корпус.1  4  
41 вул.Г.Сталінграду,24 к 3 (автостоянка) 4  
42 вул.Г.Сталінграду,10 (гаражі) 4  
43 в.Г.Сталінграду,14к. 1 (трансформатор) 5  
44 в.Г.Сталінграду,3  2  
45 вул.Нікітченка,2,дитяча поліклініка 1  
46 вул.Нікітченка,4 (за поліклінікой) 4  
47 вул.Конєва,5 (в дворі за №6 нік) 4  
48 вул.Нікітченка,6 ( підстанція ) 4  
49 вул.Конєва,9 (обїзна) 3  
50 вул.Ю.Побєдоносцева ,13(обїзна) 3 4 рейс
51 вул.Красіна,116 к.3  4 13.00-15.00
52 вул.Красіна,116 к.2(обїзна) 3  
53 вул.Красіна,114(обїздна) 2  
54 вул.Красіна,116 К.1(ММ голубятник) 4  
55 вул.Красіна,118 .2 (за атб) 4  
56 бул.Конєва,6/1 (за Паравозом) 6  
57 вул.Ю.Побєдоносцева ,4 к.1 (тупик склотара) 5  
58 вул.Ю.Побєдоносцева,4 к.3 6  
59 вул.Ю.Побєдоносцева,5    
60 бул.Конєва,2 м-н"Паровоз" 4  
61 вул.Огнівська,6 8+2   5-й рейс
62 бул.Щепотьєва,12 6 15.00-17.00
63 бул.Боровиковського,11 4  
64 вул.Артема,79 АЗС 1  
65 вул.Артема,79 а автомийка "Юма" 1  
66 вул Артема 72 АЗС "Надежда" 1  
67 бул.Боровиковського,10 6  
68 пров.Колективний,6 8  
69 вул.Станісласького,10 7  
72 Метро-с.Супрун.Київськ.шос.1а 3  
  Тубдиспансер Шилівська К.Шосе 1 в 2  
73 СОЛЛІ  "Рено" Київське шосе,39  1  
74 Онур Київська 2 (за метро зліва 10 км ) 3  
76 СФЕРА  Серьогіна 4 1  
77 вул.Серьогіна,4"Інгвар" 1  
78 вул.Серьогіна,4 СТО СКАНІЯ 1  
79 ТЗОВ Полтаваскан Серьогіна 4 д 1  
80  Спектр Компані з-д Знамя Щербан. шлях 3  
81 Арсенал з-д Знамя Щербанівський шлях 6 1  
82 вул.Х.шосе,6 (кафе "Лтава" ППКісельов 1  

Маршрут №6

Адреса контейнерного майданчика Кількість Примітки
п/п   євроконт ( № рейса,особливі відм.)
1 вул.Фрунзе,35 4  
2 вул.1100р.Полтави,7(прокуратура) 2  
3 вул.1100р.Полтави,12   1 рейс
4 вул.1100р.Полтави,14/22 4+2     6.00-8.00
5 вул.1100р Полтави, 9 дитяча стомат 1  
6 вул.Котляревського,32 3  
7 вул.Шевченка,23 ("Теремок") 3  
8 вул.Шевченка/Гоголя, 2  
  вул.Комсомольська,47 3  
9 вул.Шевченка 23 "Обласна лікарня" 6  
10 вул.Володарського.10 2  
11 вул.Володарського.6 2  
12 вул.Володарського райлікарня 2  
13 вул.Володарського.1 5  
14 шпиталь інвалідів Вввійни 3  
15 вул.Гоголя,22 з  5.11.18 6-1  
16 вул.Пушкіна,31/25 3  
17 вул.Котляревського,21 3  
18 пр.Піонерський,3 8  
19 вул.Леніна,9   "Маркетопт" 3+1  
21 вул.Леніна,3 4  
22 підземний"Злато місто"кожного  дня     
23 вул.Жовтнева,36(міськвиконком) 4  
24 вул.Фрунзе,5(художня галерея) 3  
25 вул.Жовтнева,32 3  
26 вул.П.Комуни,31 2  
27 вул.Котляревського,6 6  
28 вул Котляревського,13\28 АТБ 1  
29 вул.Котляревського,13/28(ЦУМ)з 1.04.18 2  
30 вул.Монастирська,3 3 2 рейс
31 вул.Чорновола,2 5 8.00-10.00
32 вул.Чорновола,2 б    
33 вул.Козака,10а    
34 вул.Козака,5 5  
35 вул.Козака,3а 3  
36 вул.Монастирська,7 3  
37 вул.Леніна,4 2  
38 вул.Комсомольська,30 5  
39 пл Конституції,2 2  
40 пл.Конституції,9 3  
  Держсудадміністрація в.Жовтнева 17 1  
42 вул.Монастирська,11 2  
43 вул.Моргуна,16 1  
44 вул.Монастирська,22 2  
45 вул.Монастирська,26б  4  
46 вул.Монастирська,52 3  
47 вул.Нариманівська 41,  Школа  № 12 1  
48 вул.Правди,1 7  
49 вул.Панянки,19а 2  
51 вул.Жовтнева,46(в.Коваля) 5+2  
52 майдан Незалежності,1(стадіон) 2 3й рейс 10.00-12.00
53 майдан Незалежності,1(МКС) 3  
54 вул.Жовтнева СБУ 1  
55 вул.Жовтнева,40 5  
56 пр.Шкільний,4 3  
57 вулСковороди/пр.Шкільний 3  
58 вул.Сковороди/Моргуна 3  
59 вул.О.Лютого/Сковороди 2  
60 вул.Балакіна/О.Лютого 4  
61 вулБалакіна,69/Моргуна 2  
62 вул.Балакіна,12 2  
63 вул.Балакіна,10 1  
64 вул.Балакіна,7 4  
65 пр.Театральний,2 4  
66 пр.Сінний/м-н Незалежності 2  
67 вул.Покровська,1 3  
68 вул.Яценка,2 3  
69 Нац.поліція вул.Коваля,15  з 7.12.17 1  
70 вул.П.Комуни,34 4  
71 вул.Гоголя,19 8  
72 вул.Гоголя,14 4  
73 вул.Гоголя,1 2  
74 вул.Правди,1 повторно 4 рейс
75 вул.П.Комуни,14 4 13.00-15.00
76 вул.Комсомольська,5 3  
77 вул.Кричевського \ П Комуни 2  
78 вул.Кричевського,17 2  
79 Панянський бульвар,12 2  
80 вул.Спаська\Художня 1  
81 вул.Пкомуни,7 3  
82 вул П.Комуни,1б 3  
83 Соборний м-н,15 4  
84 Соборний м-н,10 3  
85 Воскресенський узвіз,6 2  
87 вул.Комсомольська,30 повторно  
88 вул.Комсомолька,38а 4  
89 вул.Комсомольська,39  3  
90 вул.Шевченка,15 5  
91 вул.Шевченка,12(лікарня) 1  
92 вул.Шевченка/Леваневського,3 3  
93 вул.Шевченка,4 1  
94 Першотравневий пр.,25(Техуніверситет) 6 5 рейс
95 Першотравневий,13а з 5.11.18 5-1 15.00-17.00
96 вул.Пушкіна,2 4  
97 Першотравневий/Міщенка 3  
98 вул.Садова,4а 2  
99 вул.Садова парк "Перемога" 4  
100 вул.Короленка,3 дитячий тубдиспанс 1  
101 вул.Короленка\Леваневського 3  
102 вул.Короленка,17 2  
103 вул.Фрунзе,61\ К.Лібкнехта 5  
104 вул.К.Лібкнехта ,12 4  
105 вул.К.Лібкнехта ,26 2  
106 вул.К.Лібкнехта ,35 3  
107 вул.К.Лібкнехта ,49 3  
108 вул.К.Лібкнехта,79\ Садова 5  
109 вул.К.Лібкнехиа,91 3  
110 вул.Комсомольська,75 1  
111 вул.Комсомольська,54  д\с№21 1  
112 вул.Комсомольська\Н.Млинська 2  
113 вул.Н.Млинська /Леваневського 2
114 Райветлікарня    вул.Південна,4                                                       1  
115 вул,Н.Млинська (співоче поле) 3  

Маршрут №5

Адреса контейнерного майданчика Кількість Примітки
п/п   євроконт ( № рейса, особливі відм.)
1 вул.Куйбишева,45/О.Вишні 5  
2 Гаражі СБУ - вул.Пушкіна,91 1  
3 вул.Жовтнева,50    
4 вул.Желвакова,3 (за "Листопадом") 5 1-й   рейс
5 вул.Духова,4 5 6.00-8.00
6 вул.Репіна,6 4  
7 вул.Шведська,20а 6  
8 вул.Шведська,12а 4  
9 "Агроінфо"- вул.Шведська.2 1  
10 "Приватбанк" - вул.Шведська,2 2  
11 "Облагропостач"вул.Шведська,2 1  
12 пл.Павленківська,18 5  
13 пл.Павленківська,6 6  
14 вул.Ст.Кондрат.12 4  
15 вул.Щорса,10 2  
16 вул. Щорса,10 Пошта 1  
17 вул. Ст.Кондрат.7 2  
18 вул.С.Кондратенка,3 4  
19 вул.Халтуріна,8 6  
20 вул.Пушкіна,126/8 3 2-й   рейс
21 вул.Уютна,25 4 8.00-10.00
22 вул.Уютна,19 (біля котельні) 3  
23 пр.Інтернаціональний / вул.Артема,24б 3  
24 вул.Сінна,39 1  
25 вул.Сінна,19 1  
26 вул.Сінна,9 1  
27 вул.Пушкіна / Сінна АЗС "Надежда" 1  
28 В/ч А 0734 - вул.Зіньківська,8 2  
29 пров.Заячий,8а (перед  базаром) 7  
30 пров.Заячий,10 6  
31 вул.Опитна,2 10-1  
32 вул.Опитна,6 4+1  
33 вул.Докучаєва,10 (д/с) 6 3-й  рейс
34 вул.Квітуча,8 4          10.00-12.00
35 вул.Зіньківська,36 5  
36 в/ч А3990 вул.Зіньківська,44 6  
37 зуп.гром.тр.-ту."Інститут зв'язку" 5  
38 вул.Зіньківська,19а АЗС "Надежда" 1  
39 вул.Зіньківська,11/31 2  
40 вул.Шевченка,128 4  
41 вул.Пушкіна,60 3  
42 вул.Пушкіна,64 5  
43 вул.Пушкіна / Артема,13 "Топаз" 5  
44 вул.Пушкіна,88 4    
45 вул.Пушкіна,108 5        
46 вул.Пушкіна ,114 а 5  
47 вул.Шевченка,113а / Н.Левицького 4 4-й  рейс
48 вул.Шевченка,116 2 13.00-15.00
49 вул.Шевченка,95а 1  
50 вул.Шевченка,83 4  
51 вул.Шевченка,67б 5  
52 вул.Сапіго/вул.Сінна,26 2  
53 пр.Заїзджий,3 4  
54 Дендропарк-вул.Яківчанська 3  
55 Червон.шлях,        вул.Лисенка,159  1  
56 Червон.шлях,        вул.Лисенка,147  1  
57 Червон.шлях,        вул.Лисенка,137  1  
58 Червон.шлях,        вул.Лисенка,120  2  
59 Червон.шлях,        в.Лисенка,102/Лісозах.  3  
60 Червон.шлях,        вул.Лисенка,66  2  
61 Червон.шлях,        вул.Лисенка,46/10  2  
62 Червон.шлях,        вул.Лисенка,34  2  
63 Червон.шлях,        вул.Лисенка,16  2  
64 Червон.шлях,        вул.Лисенка,9  1  
65 Червон.шлях,        вул.Лисенка,5  1  
66 Червон.шлях,       вул. 3-й проспект,2 2  
67 Червон.шлях,       вул. 3-й проспект,31 1  
68 Червон.шлях,       вул. 3-й проспект,37 2  
69 Червон.шлях,       вул. 3-й проспект,20 2  
70 Червон.шлях,       вул.Лісозахистна,3 3  
71 Червон.шлях,      пр.Свердлова,1 1  
72 автостоянка біля Монастиря 2 5-й  рейс
73 Дальні Яків.,вул.Червоногвардійськ,22 1 15.00-17.00
74 Дальні Яківці,вул.Нагірна,розвор.автоб 1  
75 Дальні Яківці,вул.Нагірна,18 1  
76 Дальні Яківці,вул.Червонозоряна,1 1  
77 Дальні Яківці,вул.Путилівська,2/15 1  
78 Дальні Яківці,пр.Виборгзький,2 1  
79 Дальні Яківці,пр.Миргородський,3 1  
80 с.Яківці, вул.Спартака 5+3+4+4  
81 вул.Шведська могила,25 2  
82 Парковка музея"Полтавської битви" 2
83 Музей"Полтавської битви"- вул.Швед.мог 1  
84 Школа№24 - вул.Шведска могила 1  
85 вул.Клінкерна.1 М.Будищанськ. з-д 3  
86 ПП РУДА Клінкерна 1  з 1.02.17 р 1  
87  М.Будищанськ. з-д розворот автобуса 3  
88 Житлов.буд. - вул.Медична, 7 1  
89 вул.Медична.10 2  
90 СНІД - вул Клінкерна 1 Д 1  
91 Наркодиспансер вул.Медична,1 1  
  вул.Н.Зіньківська 2  
  пров.Заячий,10 повторно  
  пров.Заячий,8а (перед  базаром) повторно  
  вул.Опитна,2 повторно  

Маршрут №4

Адреса контейнерного майданчика Кількість Примітки
п/п   євроконт ( № рейса, особливі відм.)
1 вул.Фрунзе,187а "Мак  Дональдз" 2  
2 "Мак Дональдз"з 21.05.12    
3 вул.Фрунзе.173 ГПУ 1  
4 Налогова - вул.Фрунзе,155  1 (2)  
5 СолітІнвест - в.Фрунз.,157до електром 3  
6 вул.Фрунзе,131 2  
7 АТБ - вул.Фрунзе,86 2  
8 вул.Фрунзе,88 / в.Л.Убийвовк 4 1 рейс
9 пр.Спільчанський/вул.Фрунзе,92 4 6.00-8.00
10 вул.Фрунзе,96 / в.Залізна навпроти №2 3  
11 вул.Залізна,15 (4-та поліклініка) 5  
12 в.Фрунзе,106 (за зупинкою "Фурманова") 4  
13 підземний перехід "Фурманова"    
14 вул.Фрунзе,120 3  
15 вул. Ст.Фронту,7 (Маяковського) 3  
16 пров.Кустарний,10 (Маяковського) 5  
17 вул.Ст.Фронту,29 5  
18 пров.Кустарний,6-8 (за СШ №23) 4  
19 пр.Токарний,2 3  
20 пр.Токарний,4 3  
21 пр.Токарний,16 3  
22 вул.Фрунзе,134 3  
23 вул.Грушевського,2а (з пр.Токарного) 5  
  кафе Диканька Грушевського, 2 Б  1  
24 вул.Грушевського,7 4  
25 вул.Ст.фронту,22  3 р в тижд (166) 1+1  
26 вул.Залізна,17 Паратональний центр 2  
27 вул.Ст.фронту,28 (по Залізній 42) 4 2 рейс
28 вул.Ст.фронту,30 (через двір) 4 8.00-10.00
29 вул.Залізна,60 7  
30 вул.Грушевського,14/ Грабчака,2 6  
31 вул.Грабчака,4 5  
32 вул.Ціолковського.4 6  
33 в.Ціолковського,8 Полтаватеплоенерго 2  
34 вул.Освітянська,5  6  
35 вул.Комісарівська,12 7  
36 вул.Красіна,65 5  
37 вул.Алмазна,1 6  
38 вул.Алмазна.4 6  
39 вул.Калініна,15 3 3 рейс
40 Стешенка 3 4 10.00-12.00
41 Алмазна 12 5  
42 Алмазна 14 5  
43 вул.Грушевського,19 6+1  
44 Ціолковського 43 5  
45 вул.Ціолковського,53 7  
46 вул.Красіна,79                       6  
47 вул.Красіна.77 4  
48 вул.23Вересня,23\83 6  
49  23Вересня 9 5  
50 вул. Фрунзе,189 1  
51 вул.Калініна,29 4 4рейс
52 вул.Калініна,17 2 13.00-15.00
53 вул.Калініна,27 Реабілітаційний центр  1  
54 в.Калініна,5 5  
55 вул.Калініна,4 школа 4  
56 вул.Калініна,16 5  
57 вул.Калініна,22 "Топаз" 4  
62 вул.Фрунзе,160в Кафе "Криниця"  1  
63 ТОВ БіларКоцюбинскього 3 Розсош. 2  
64 Кафе„Шашлик хаус” Витязь 1  
  с.Розсошенці,вул.Фрунзе,2б    
66 ДАІ вул.Фр.164с.Розсошенці возим  2  
67 ЖБДобробут       ближні контейнери  5  
68 ЖБДобробут Полт. Фрунзе напроти ДАІі 3  
69 ЖБДобробут Полт.   дальня  4  
70 вул.Петровського,29-31 6  
71 вул.Фрунзе,245 ПТУ-17 3  
72 вул.Фрунзе,88 / в.Л.Убийвовк повторно  
73 вул.Фрунзе,146(круг)  3  
74 вул.Фрунзе,148 Автосвіт 1  
75 вул.Фрунзе,154 Райсуд 1  
76 вул.Комарова,2а   Пожчасть 1  
77 вул.Фрунзе,158     Склозавод 6  
78 вул.Петровського,29б 6  
79 Полтавський ДБК -в.Параджанова,3 2+1  
80 вул.Фрунзе,243 6 5 рейс
81 вул.Ветиринарна,37 6 15.00 -17.00
82 вул.Лагоди,14 3  
83 вул.Ліхачова,19 2  
  Ресторан"Баварія" - с.Шмиглі 1  

Маршрут №3

Адреса контейнерного майданчика Кількість Примітки
п/п   євроконт ( № рейса, особливі відм.)
1 вул.Світанкова/В.Тирнівська 2 1 рейс
2 вул.Баленка ,18 6 6.00-8.00
3 вул.Баленка ,11 5  
4 вул. Баленка ,5 5  
5 вул.Кучеренка ,12 5  
6 вул. Кучеренка,4 5  
7 бул.Нестерова,18 4  
8 вул.Кучеренка ,5 6  
9 вул.Гожулівська ,20а 6  
10 вул.М.Башкірцево,35 3  
11 вул.Баленка ,4 5  
12 вул.Гожулівська ,4 5  
13 Підзем.перехід перед зуп"11школа"    
14 вул.Половка,7 6  
15 вул.Половка/Червонофлотська,14 4  
16 ТОВ ЗОРЯ Ч.Флотська 29 3  
17 вул.Половка/Яблунева 3 2 рейс
18 вул.Половка,64д  Альянсбуд 1 8.00-10.00
19 АЗС"Надежда" вул.Половка,101 2  
20 вуп.М.Бірюзова,47 податкова 1  
21 вуп.М.Бірюзова,43 1  
22 вул.Шевченка /пр.Шевченка 1  
23 М.Бірюзова /пр.Чернишевського 1  
24 вул.М.Бірюзова,13 4  
25 вул.М.Бірюзова\Липова 1  
26 вул.М.Бірюзова,26/1, Пожчасть 2  
27 вул.М.Бірюзова,26/1, Лікарня№1 1  
28 Прокуратура Бірюзова 32 1  
29 КИЇВСЬКЕ РОВД Бірюзова 32 1  
30 вул.М.Бірюзова,34а 7  
31 вул.М.Бірюзова,48\пр.Шевченка2 6  
32 пров.Шевченка,11 3  
33 пр.Шевченка,20 столова ЖБІ№7 1  
34 пров.Шевченка,5 4  
35 вул.М.Бірюзова,54 2  
36 вул.М.Бірюзова,60 3  
37 Зональний відділ - вул.П.Юрч.2 1  
38 Лікарня -вул.П.Юрчека.1в 1  
39 ЇдальняВ/ч А 2673 -в.Засятька.1 1  
40 В/ч А 3358 - вул.Засятька.1 1  
41 В/ч А 3384 - вул.Засятька.1 4  
42 вул.П.Юрченка.69 4  
43 вул.П.Юрченка.28 7  
44 вул.Комарницького,5 5 3 рейс
45 вул.Гетьмана, 4 10.00-12.00
46 вул.Харчовиків/Огородня 6  
47 Віталфуд - вул.Харчовиків,6а 1  
48 пр.Спортивний,1а 2  
49 пр.Спортивний,4 1  
50 в.В.Тирнівська/Львівська 2  
51 пр.Хорольський ,3 5  
52 вул.Примакова ,6а 5  
53 вул.Примакова12 а/12 3  
54 с.Яр,в.Кишинівська / Бразова 5  
55 вул.Курчатова,2/14 6 4рейс
56 вул.Курчатова ,11 5 13.00-15.00
57 вул.Латишева,9 4  
58 вул.Курчатова,13 6  
59 пр.Космічний,11 5  
60 вул.Половка,93/Космычний,2 10  
61 АТБ-вул.Половка,93/Космыч,2 1  
62 пр.Космічний,5 6  
63 "ЄКО" - вул.В.Тирновська,35/2 3  
64 вул.Латишева,4 7  
65 вул.Латишева,5 7 5 рейс
66 вул.М.Бірюзова,78 3 15.00 -17.00
67 вул.М.Бірюзоваю,80-82 5  
68 вул.М.Бірюзова,86 6  
69 вул. Гожулівська,26 6  
70 вул.М.Бірюзова,90 3  
71 вул.М.Бірюзова,96 4  
72  зуп. гт  "ГРЛ" 1+1  
  В.Тирнівська\Шилівська 2  
  Г.Сталінграду розворот ЗГТ пон сер пятн 2  
73 пр.Перспективний ,8 АСМІ 1  
74 пр.Перпективний,4а"Оптіма"АЗС 1  
75 с.Копили вул.Весела,6 1  
76 Сучасний дім с.Копили,Здоров'я,1 1  
77 с.Копили вул.Весела,8 2  
78 АЗС"Надежда" вул.В.Тирнов.19 1  
79 "Кама" -  вул.Островського,43 1  
80 Кафе”Форест”- с.Копили  з 14.06.17 1  
81 Поліція  Половка 105 з  1  

Маршрут №2

Адреса контейнерного майданчика Кількість Примітки
п/п   євроконт ( № рейса, особливі відм.)
1 вул.Леніна,34а ППКозачок-Полтава 2  
2 вул.Леніна,74 (новий дом напр пролет) 3 1й рейс 6.00-10.00
3 вул.Леніна,57/1 2  
4 вул.Леніна,61 5  
5 вул.Пролетарська,8 /пр.Кооперативний) 4  
6 вул.Пролетарська,27в 3  
7 вул.Пролетарська,41 (прокуратура Лен. р-ну) 2  
8 пр.Ломаний,14(гаражі, теплотраса) 4  
9 в.Панянки,28пр.Ломаний,31/36 Леонтьєв завод 1  
10 Панянка,65(райсуд Ленін.р-ну) (панянки)гаражі 4  
11 пр.Ломаний,38а (бібліотека) 6+1  
12 Зелений острів 2+1  
13 Гулака Артемовського,33 4  
14 вул.Амундсена,2 (панянки 75) 5-1  
15 вул.Соколова,10(вузька під забором) 5-1  
16 вул.Соколова,9 6  
17 вул.Соколова,24         (під путями) 4  
18 вул.Старий Поділ,4 7  
  АТБ МИРУ 9    1  
19 пл.Слави(південний вокзал) 3 +3 2 й рейс 8.00-10.00
20 бул.Богдана Хмельницького,7 5  
21 вул.Леніна,91 5  
22 вул.Миру,2/Леніна,85 3  
23 вулЛеніна,81 2  
24 вул.Леніна,90 (секендхенд) 5-1  
25 вул.леніна,110(пр.Рибальський,22,24) 6  
26 пр.Давидовського 15 б 8  
27 бул.Богдана Хмельницького,28  7-1  
28 м-н"ЕКО" бул.Б.Хмельнтцького,5/2 2  
29 вул.Леніна,124+ АТБ 3+1   
30 бул.Б.Хмельницького,5(2шт з 25.12.13) 5  
31 пр.Миру,18\Леніна 4  
32 вул.О Бідного 20 (стоянка) 3  
33 вул.О.Бідного,11 заїзд з бідого в двір (котельня) 5  
34 бул.Б.Хмельницького,9а (бідного 13) 5-1  
35 Тролейбусні зупинки- від річки 4-1-1  
  3 тя Лікарня пл.Слави 2,      кожен день  2  
36 вул.Сакко,16 4          3 рейс     10.00-12.00        
37  вул.Сакко,45 4  
38 вул.Надворсклянська,24 1  
39 вул.Сакко(школа №21) 1  
40 вул.Танкістів,1(дитсадок №35) 2  
41 Пляж - з вул.Громадської 2  
42 вул.Громадська,10 2  
43 вул.Сакко/Громадська 2  
44 Сакко 124  ЗГТ 2  
45  Речовий ринок     вул.Сакко  (викочують) 1  
46 Сакко 200 АЗС 1  
47 Героїв праці / пр.Оксамитовий 1  
48 Іскрівська 36 (старий клуб) 1  
49 Крутобережанська\М.Пушкаря (газова) 2  
50 Геодезична 30а (магазин) 1  
51 Геодезична 43 (кладовище) вправо  2  
52 Тополина 5  (коло теплиць) 2  
53 Довга 1 1  
54 Довга 71 Вакуленці розворот маршруток 2 4-й рейс
55 Довга 47 1  
56 Довга 33  (23 зїзду КПРСС)    магазин  1 13.00-15.00
57 Набережна\Затуринська  згт 2  
58 В/Ч 71 Вакуленці  3  
59 Центр "Вибір" Патріотична 7 б 1  
60 Кінцева ЗГТ Вакуленці  5  
61 Комсомольська площа школа  2  
62 Крутобережанська  1 (на повороті) 2  
  Крутобережанська до лісу 2  
63 Іскрівська\Носова  (на углу стадіона) 1  
64 Іскрівська\Корчагінська 2  
65 Учкомбінат УМВС Волочаївський 2 а  2  
66 Корчагінська ( над путями) 2  
67 Піщана 1Б\Сакко  (СТО) 2  
68 Сакко\Сосновий 3 2  
69 Сакко 133 базар 3  
70 Сакко\Низова (світофор на школу) 3  
71 Низова 7 1  
72 Низова  школа  22 2  
73 Низова 24  (напроти  лодок) 2  
74 Низова 39  (до церкви) 2  
75 Сакко піскобаза 1  
76 Сакко 61 Баня     Плессо 2  
77 бул.Богдана Хмельницького,12 (перед бідного) 6  
78 пр.Рибальський,10в  полікліка №3 1  
79 пр.Рибальський,10а дитяча лікарня 3  
80 вул.Бідного,1 3+1  
81 вулО.Бідного,3/пр.Рибальський,12(за рівєрой) 5  
82 пр. Рибальський ,16 (садік,підстанція) 5  
83 вул.Чураївни, 2,б Кафе "Криниця" 2  
84 вул.Головка,4 4  
85 вул.Головка,4 4  
86 вулГоловка,10 (гаражі стоянка) 3  
87 вул.Головка,8 (поле ) 3+1  
88 вул.Чураївни,3/2 (вїзд за ринком,підстанція) 6+1  
89 вул.Головка,14/11 (на головка) 4  
90 вул.Головка,16 ( на углу 18) 4  
91 бр Б.Хмельницького,13(садік, гаражі) 3  
92 вул.Головка,18\миру 3  
93 пр.Миру,30а торг.-культ.центр "Мир" 1  
94 пр.Миру,40 (дунай) 4  
95 ПР.Вавілова,13/42 (висотка) 7  
96 просп.Вавілова,9/26 (еверест над дорогой) 5  
97 прт.Вавілова 11 АТБ МАРКЕТ з 10.03.17 1  
98 пр.Вавілова,1/15 3  
99 вул.Чураївни,11 5 5-й рейс
  Фуршет Вавілова 9\26 не берем   
100 бул.Богдана Хмельницького,22 (за садіком з чуравни) 3 15.00-17.00
101 вул.Чураївни,9 (гаражі) 4  
102 вул.Чураївни,5 (угловий) 5-1  
103 вул.Південна,11 1  
104 вул.Південна.47(8) + АЗС"Надежа" 2  
105 вул.Південна,63 1  
106 вул.Південна,10 1  
107 вул.Південна,137 1  
108 вул.Південна,28 1  
109 вул.Південна,24 1  
110 вул.Південна,83 1  
111 пр.Вавілова,2 1  

Маршрут №1

Адреса контейнерного майданчика Кількість Примітки
п/п   євроконт ( № рейса, особливі відм.)
1 Кагамлика 35 2      1-й рейс         6.00-8.00
2 Кагамлика 31 5  
3 б-р "Полімпекс"вул.Н.базар  2  
4 Еко маркет Шевченка 44             з 4.08.18 3  
5 базар Реч. Полтава Сервіс Н.Базар 3  
6 книжний базар вул.Шевченка,58а 2  
7 вул.Куйбишева,23 4  
8 вул.Куйбишева,10 3  
9 вул.Куйбишева,7 3  
10 вул.1100річчя Полтави,4 1+1  
11  вул.Фрунзе,8  4  
12 вул.Фрунзе,6 3  
13 вул.Фрунзе,20(з в.Пушкіна,51-у дворі) 3  
14 Упр. Мігр. Служби Пушкіна 63 1  
15 вул.Пушкіна,38 3  
16 вул.Пушкіна,44/Р.Люксембург,4 3  
17 вул.Ляхова УСБУ 1  
18 вул..Ляхова/в.Жовтнева 3  
19 вул.Лідова,1 2  
20 вул.Лідова,7 3  
21 вул.Лідова,13 3  
22 вул. Червоноармійська,2 5 2 рейс      8.00.10.00
23 готель" Україна"вул. Червоноармійська 1+3  
24 вул.Жовтнева,44(Незалежності) 3  
25 вул. Жовтнева,43  4  
26 Фрунзе 24\42 підземний перехід 3  
27 АТБ Фрунзе 28  з 02.08.18 2  
28 вул.Фрунзе,38 3  
29 вул.Фрунзе,42 2  
30 вул..Фрунзе,48 2  
31 вул.Фрунзе,56 3  
32 вул.Зигіна,7 5  
33 вул.Ватутіна,3 5  
34 вул.Зигіна,6 3  
35 вул.Зигіна,28 6  
36 вул.Артема,7 4  
37 вул.Зигіна,42 5  
38 вул.Зигіна,19 4 3-й рейс   10.00-12.00
39 вул .Жовтнева,75 7  
40 вул.Артема,22 2  
41 вул.Некрасова,/Артема39 3  
42 вул.Енгельса 27,1а лікарня 4  
43 вул.Енгельса 27 Судмедекспертиза 1  
44 вул.Енгельса27в Пологов. Будинок 2  
45 Лікарня УМВС Артема 64 2  
46 вул.Енгельса,19,21,25 6  
47 вул.Енгельса,19 Полтава Капіталбуд 1  
  в.Мироненко 12 / вул.Артема,45 5  
48 АТБ      Мироненка 12\Артема 49 1
49 в.Мироненко 4 3  
50 вул.Ватутіна/Енгельса 2  
51 вул.Ватутіна,35 1  
52 вул.Коцюбинського,10 4  
53 вул.Коцюбиського/Крамського 3  
54 вулКоцюбинського / Сінна,34 2  
55 вул.Сінна,14 РВК 1  
56 вул.Р.Люксембург,61 2 4-й рейс       13.00-15.00
57 вул.Р.Люксембург,49 3  
58 вул.Р.Люксембург,39 3  
59 ФОП Іщейкіна  - Н.базар 4 заїзд з Рози 2(+2)
60 Р.Люксем21 з ліва в дворі перед аркою 2  
61 вул.Р.Люксембург,30 3  
62 вул.Р.Люксембур,15 3  
63 Обл військомат -вул.Шевченка,78а 2  
64      
65      
66 вул.Червоноармійська,29 2  
67 вул.Шевченка,57 2  
68 пр.Тупий,5 2  
69 вул.Чапаєва,30 2  
70 вул.Сінна,/Енгельса 2  
71 вул.Пушкарівська,8 2  
72 вул.Пушкарівська,9/26 суд 1  
73 вул.Пушкарівська,22 5  
74 вул.Гребінки,22/Р.Люксембург,84 4  
75 вул.Баяна,8 4  
76 вул.Фрунзе,66 4  
77 вул.Гребінки,24б 3  
78 вул.Навроцького,7 2  
79 вул.Навроцького,9 2  
80 вул.Навроцького,11 3  
81 вул.Баяна,3/ вул.Фрунзе,68 4  
82 АГРОВЕТГРУП Автобазівська 3-б 2  
83 вул.Луценка,48      (з Довженка) 5 5-й рейс   15.00-17.00     
84 вул.Кагамлика,35 повт.  
85 вул.Кагамлика,35/вул.Луценка.44 гурт 4  
86 вул.Матросова,4 4  
87 пр.Чайковського,6 6  
88 вул.Кагамлика,31 повт.  
89 вул.Л.Українки,4 4  
90 Луценка РУВД з 7.12.17  1  
91 вул.Л.Українки,24а\луценка  в/ч№3052 з 7.03.17 3  
92 пр.Монтажний,4 2  
93 вул.Фрунзе,113 4  
94 вул.Фрунзе,107 5  
95 вул.Фрунзе,101 лікарня №4 2  
96 вул.Фрунзе,97 1  
97 вул.Марата, 3  
98 Інфініті, Автобазівська 7 1  

Контейнетні майданчики на мапі (тестовий режим) ......



Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/KATP1628

Контакти

Телефон:
(0532) 592917, 592924
Адреса:
36008, м.Полтава, вул.Кагамлика, 84